Відомі прикарпатці вітають читачів "Фіртки" з Новим Роком та Різдвом

 

 

Ось і добігає свого завершення 2014 рік - рік великих втрат і водночас здобутків.

 

Цей рік ще раз доказав, що українці - сильна нація і показав, хто є хто насправді. Він доказав кожному із нас, що що тільки свідома та наполеглива спільна щоденна праця, праця для себе, своєї сім’ї, для України принесе результат.

 

Підбиваючи підсумки року, згадуємо хороше, бажаємо миру і віримо в перемогу...

Олег Гончарук

Голова Івано-Франківської ОДА
Друзі, минає надскладний, але дуже відповідальний рік. 2014 для України став роком втрат та потрясінь, героїзму та жертовності. Ми багато пережили, ще більше – зрозуміли. Звісно, не все із запланованого завжди вдається одразу. Але ми вчимося, вдосконалюємося і, переконаний, обов’язково досягнемо мети. У Новому році від усієї душі бажаю всім нам витримки, сили духу, оптимізму і віри в те, що наступний рік обов’язково подарує Україні мир. Нехай у кожній родині панують гармонія, любов, щирі усмішки та тепло спілкування! З Новим роком Вас! З Різдвом Христовим!!!

Олександр Шевченко

народний депутат України
Мої щирі вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!
>
Нехай 2015-й рік буде для всіх нас та для всієї України роком перемог і подолання труднощів, нехай спільними зусиллями Української Громади постане нова Європейська Україна.
Нехай духовне Світло Українського Різдва увійде до кожної оселі.
Нехай воно осяє всіх українців новою надією та покриє янгольським захисним покровом українські родини та спільноти, міста і села. Нехай Бог береже Україну та її мужніх захисників.
Радість оновлення нехай ні на мить не полишає українські душі.
Разом ми прийдемо до мрії всіх поколінь українців!
Щасливого Різдва та Нового Року!
Слава Україні!

Дмитро Шлемко

народний депутат України
Розумію усі тривоги людей, пов'язані з життям особистим і країни.
Щодо країни, то я б хотів, щоб люди вірили і мали оптимізм. Сьогодні є світло в кінці тунелю і видно, що ми знаємо куди прямуємо - до того, що 23 роки відкидали, до тих стандартів, за якими сьогодні живуть люди в усій Європі. І я б хотів, щоб українці нарешті повірили, що поступ зроблено.
А щодо особистого, то я б хотів, щоб ніхто не переживав у сім'ї і не мав жодної трагічної сторінки, пов'язаної з війною. Нехай буде мир, злагода у кожній родині і в Україні.

Лідія Анушкевичус

підприємець, волонтер
Нехай 2015 рік буде роком миру. Бажаю всім здоров'я, терпіння і пройти гідно випробовування, які випали на нашу долю. І головне, щоб наші мужні воїни вернулись до своїх близьких живими і здоровими.

Роман Бончук

художник
Вітаю прикарпатців із наступаючим Новим роком та Різдвом. Побажання сили, міцності волі, віри, любові, терпіння, мудрості, тощо. Все ймовірно важливе ще попереду, в недалекому майбутньому, світлому, доброму й спокійному. Йдемо разом в Новому році до оновленої України.

Ігор Насалик

народний депутат України
Борг любить Україну, українці люблять Бога. Більш ніж переконаний, що зараз має бути старт для країни. Я перспективно дивлюся на майбутнє. Тому бажаю віри Бога, в нашу державу, нашу націю.

Володимир Шкварилюк

Народний депутат України, ВО "Батьківщина"
Бажаю мирного неба для нашої України. Якщо буде мирне небо, то люди почнуть думати про добре. Бажаю якомога менше негативу, якомога більше добрих слів. Не треба критикувати, а допомагати, підставляти плече.

Юрій Дерев'янко

Народний депутат України
2014 рік вніс свої корективи в історію України.
Цього року українці на весь світ заявили: ми - сильна та вольова Українська нація.
2014 народ поборов одне з найбільших зол за останні 20 років незалежності - режим Януковича. Ми визволили Україну від тоталітарного режиму - і спрямували державу на проєвропейський курс розвитку. У цьому напрямку вже зроблені перші кроки. Це - найважливіше досягнення України за минулий рік.
Але 2014 приніс на мирну Українську землю війну. Ці трагічні події стали наслідком правління агресора та його режиму, а для народу - складним випробуванням на патріотизм та силу духу, бо на кону ВОЛЯ та незалежність.
Гадаю, 2014-ий є одним з найважливіших в історії нашої держави, його можна порівняти з 1991-им, коли Україна здобула незалежність, а цього року ми могли втратити.
Як не прикро, але випробування тривають і 2015 буде, без сумніву, непростим роком. Економічна ситуація в державі загостриться, ще більше доведеться прикладати зусиль задля обороноздатності України.
2015 стане роком перевірки для всіх нас на вміння організуватись, аби в країні відбулись справжні зміни.
Найголовніше - повірити у власні сили, продемонструвати стійкість та наполегливість і змінити країну, змінити життя на краще.
Переконаний, ми цього обов'язково досягнемо!
Оглянувшись на 2014ий, у 2015-му хочеться побажати усім нам мирного неба, віри в себе, віри в те, що ми будемо мати набагато краще життя, бо ми це заслуговуємо. Хочеться, щоби у кожній домівці панували любов, тепло та затишок. Тепер, як ніколи, ми маємо бути єдині у своїх прагненнях, щоби достойно вийти з тих важких часів, які нині переживає Україна. Ми рухаємось у правильному напрямку, ми знаємо, що ми хочемо, і робимо все для того, щоби це здобути!

Наталя Чаплинська

психолог
Хочу подякувати важкому рокові 2014, який минає, за пробудження, прозріння та відродження моєї Батьківщини України. В прийдешньому 2015 році чекаю завершення війни, завершення протистояння між добром та злом. Прошу в молитві Бога про перемогу добра над злом і спокою для нашої держави. Хочу, що наші діти малювали малюнки на конкурси про своє майбутнє, а не про війну. Хочу, щоб кожен громадянин нашої держави зміг себе відчувати справжнім українцем, вірним своїй Батьківщині, Батьківщині, якою пишається. Хочу, щоб кожен воїн, котрий став на наш захист був героєм, з великою повагою та пошаною кланяюсь кожному воякові до землі за спасіння України. Буду все життя берегти у своєму серці біль та смуток за всіх патріотів, які віддали життя за Україну. Бажаю в Новому 2015 році миру, здоров’я, добробуту, терпіння та любові для всіх нас громадян неймовірної держави УКРАЇНИ.

Тарас Случик

громадський активіст, експерт Інституту політичної освіти
Хочу побажати жителям міста безмежної віри в себе, знайти в собі сили змінюватись і змінювати простір навколо себе та довіряти один одному!

Володимир Макаров

Президент Івано-Франківського обласного клубу метикуючих
Тост .
Одній людині довелося побувати і в пеклі, і в раю. Коли він повернувся звідти, його запитали:
- Яким ти побачив пекло?
- О, це було жахливо! Усі, хто перебував у ньому, сиділи за величезним столом. Цей стіл ломився від вишуканих страв, але ніхто з тих, хто сидить за цим столом не міг вгамувати свій зростаючий із століття у століття голод. Адже руки цих людей не згинаються в ліктях, а тому вони не здатні себе нагодувати. Око бачить, та зуб не йме.
- Так, це жахливо! - вигукнули ті що слухали цю людину. - А що ти побачив в раю?
- В раю? .. - Здивувався оповідач. - Так ту ж саму картину: той же стіл з наїдками, так само сидять люди ...
- Ага , люди, що знаходяться в раю, не відчувають голоду?
- Ні, вони відчувають голод, як і всі нормальні люди, - сказав оповідач.
- Тоді... у цих людей руки згиналися в ліктях?
- Ні, руки у цих людей теж не згиналися, - розчарував слухачів оповідач.
- Але в чому тоді різниця?
- Просто ті, що живуть в раю годують один одного...
Піднімемо ж келихи, панове, за те, аби в новому році ми всі не забували один про одного.

Руслан Марцінків

міський голова Івано-Франківська
Рік, що минає, назавжди залишиться у пам’яті кожного українця. Для мене він був унікальний, як і для всієї країни. Радість від повалення режиму Януковича, і сум за небесною сотнею, в якій опинилися три моїх друзі. Тривога від війни з окупантом та віра в перемогу, на яку надихають бійці АТО та волонтери.
Дорогі прикарпатці! Закликаю у ці дні помолитися за геройські вчинки українців, і попросити у Всевишнього миру та нероз"єднаних горем сімей у 2015.
З новим Роком та різдвом Христовим!

Руслан Коцаба

журналіст, громадський діяч
Відверто, як завжди: це був найстрашніший рік у моєму житті. Події, які упродовж 2014-го року відбувалися, змусили мене глянути на власні моральні категорії під кутом того, що я побачив та відчув під час Євромайдану та братовбивчої війни на Донбасі. І саме тому я не розумію пафос тих, які цього не бачили і це не відчувають... Найстрашніше, що ми звикли до жорстоких фронтових зведень, ми вже не сумуємо, коли чуємо про чергову загибель чергової кількості мирних людей та вояків, ми якось байдуже і тупо пропускаємо повз вуха жорстокі реалії того, що з нами роблять укрсучполітики (українські сучасні політики, - скороч. автора). Найсвіжіший ганебний приклад - так зване "нічне" прийняття державного бюджету на 2015-й рік. Ми вкотре терпимо "фіглі-міглі" цих нещасних владоможців. Можливо, це така природна захисна реакція організму на купу горя довкола нас: тупіти, щоби не здуріти. Бо якщо усвідомити, у якій моральній та економічній безодні ми зараз перебуваємо... ((((

Але життя триває і нехай Бог у цьому нам допомагає. Бо тільки під таким кутом можна збагнути цей український апокаліпсис і катарсис. Це Божа ласка до українців та України, це Божа опіка нас і Держави і це є Божим провидінням! Надія виключно на Бога і на нас самих, бо на політиків і владу, як гірко переконалися вкотре за нашу новітню історію, - надії немає... Адже все позитивне та перспективне, що зараз ще відбувається, воно ж не завдяки, а наперекір державній політиці та державним "високодостойникам". Тому бажаю всім нам віри у власні сили, мудрості, терпіння і розуміння того, що коїться довкола нас у цей чорний час. Сподіваюся, що найгірший рік у історії Держави ми пережили. Далі буде краще. З наступаючим вас Новим Роком і Різдвом! Нехай нас Бог охороняє! Надія є! )))))

Віталій Перевізник

громадський діяч
Подякуймо Всевишньому за те, що у нашому житті був 2014-ий. Тривожний, трагічний і світлий водночас. Рік надій.
Будьмо кожен на своєму місці форпостом Добра і Справедливості! Щоденно і щохвилинно живім Україною! Пам'ятаймо, що цей світ можна здивувати лише порядністю...
Хай народжений Ісусик зігріє благодатним теплом наші оселі і зробить щасливим кожний день прийдешнього 2015-го! ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

Роман Калин

музикант
Бажаю прикарпатцям миру та злагоди не тільки у їхніх оселях, а й у всій нашій країні. Це - найголовніше на сьогоднішній день, адже, якщо буде на вулиці лад та спокій, тоді українцям будуть потрібні всі решта блага. Миру вашим душам!!!

Микола Палійчук

депутат Івано-Франківської обласної ради
Миру та стабільності в Україні. Щоб до рідної домівки живими та здоровими повернулись всі наші Захисники. Мудрої Української влади...

Мирослав Кошик

історик
Це був рік важкий, це був рік вирішальний, але, ще невідомо чи 2015 рік буде менш значущим. Ми знаємо лише одне, що живемо в епоху змін, в час творення нового; нового суспільства, нового життя. Тому хочу побажати усім прикарпатцям віри в те що ми переможемо, надії на краще майбутнє та любові до свого ближнього. Пройдуть роки і наші діти, які будуть жити в передбачуваному та заможному суспільстві західної демократії, будуть запитувати нас, а навіщо то палити шини, а що таке "русскій мір", а чому поліціянти була бандитами (і взагалі як це можливо?), а що таке корупція, невже назва якоїсь екзотичної рослини? Ми не будемо пояснювати, ми просто радітимемо тому, що вони цього не розуміють. Різдво завжди несе нову надію, коли не дивлячись на царя Ірода та його катів, народжується Боже дитя, народжується спасіння та добро. Вітаю усіх з Новим роком та Різдвом! Віри, Надії та Любові!

Ігор Дебенко

політолог, кандидат політичних наук, голова постійної комісії обласної ради з питань міжнародного співробітництва, європейської інтеграції, інвестицій та розвитку туризму
У Новому році бажаю всім прикарпатцям витримки, впевненості та взаємопідтримки. 2014 рік красномовно засвідчив, якою силою є український народ, якщо він єдиний, згуртований та об'єднаний високою метою. Миру! Карпатського здоров'я! Родинного затишку!

Степан Процюк

письменник
Шановні краяни! Сердечно вітаю Вас із Новим роком та Різдвом! Нехай народження Божого дитятка принесе початок великого національного відродження і процвітання. Нехай Новий, 2015 -ий рік, буде підмурком нової , щасливої української доби для всіх нас."

Василь Бартків

президент Фонду «Бойківська бартка», депутат Верховної Ради України ІV скликання
Дорогі краяни! Дорогі українці!
Знову над Карпатами сходить Різдвяна Зоря, знову наші серця українців запалюються світлом надії, знову ми чуємо благословляючий Голос з Неба, відчуваємо тріпотіння янгольських крил.
Українці вірять, що на Різдво відкривається брама до Небес і Господь чує кожну молитву й кожне прохання.
Сьогодні ми молимось за мир і припинення ворожої агресії. Молимось за добробут та спокій в українських родинах.
І я вірю, що молитви українців буде почуто. Ми переможемо!
Наші предки раділи зимовим святам як часу оновлення. Й тепер сяйво новорічної ялинки дарує нам надію на оновлення України, на те. що після довгих років сумнівів і поневірянь ми твердо встали на європейський шлях, назавжди скинули з себе пута радянщини.
Нехай новий, 2015 рік утвердить нас в цьому виборі.
З Новим Роком та Різдвом Христовим!
Щастя, любові, добра всім вам та вашим родинам!

Андрій Русиняк

Директор обласного телебачення РАІ
Друзі - миру нам, добра душевного спокою, радості,здоров'я та непохитноі віри в щасливе майбутнє.

Віталій Мерінов

спортсмен, громадський діяч, депутат Івано-Франківської міської ради
Вітаю усіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Зважаючи на те, в якій ситуації перебуває наша країна, то в першу чергу хочу побажати усім мирного неба над головою, щоб більше до жодної української сім’ї не приходили біль та горе через загиблих героїв, щоб наша влада нарешті схаменулась і почала дійсно працювати для людей, а не для власної кишені, щоб добробут та щастя запанували у кожній хаті.
Не втрачайте надію на краще майбутнє, адже за минулий рік українська громада доказала, що вона його дійсно варта. Кріпімося і за нами перемога!!!

Володмир Кушніренко

голова міської організації партії "ВОЛЯ"
Цей рік був важким. Насправді важким і переломним. Але ми вистояли. Ми стали сильнішими і впевненішими у наші перемозі. Бажаю прикарпатцям якомога швидше знайти себе, ставити правильні цілі і досягати їх попри все! Бажаю нам усім мирного неба і домашнього затишку в рідних оселях! З Новим роком! З різдвом Христовим! Україна переможе.

Василь Карп'юк

поет, прозаїк, публіцист, блогер
Миру в країні й у кожній хаті, бо кожне локальне порозуміння породжує глобальне. А також наполегливості в добрих справах. І розуміння - найбільша цінність людина. Але не якась далека й абстрактна, а ця, яку зустрічаєш на вулиці чи в магазині. Вона такж цінна, як так, яку любиш найбільше в світі.

Мар'яна Мазур

Автор та ведуча програм на ОТБ "Галичина"
Звичайно, що перш за все бажаю - миру! Спокою в душі, затишку в оселях, розуміння в родинах! Дуже хочеться, щоб у наступному році люди почувалися щасливішими. Щоб кожне серце українця було сповнене великою любов'ю - світлою та щирою! А ще кожному бажаю віри - сильної і незламної, бо тільки віра може дати нам те, чого прагнемо!!!

Алла Івашина

Співачка, телеведуча
Вітаю усіх прикарпатців з Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий 2015 рік принесе радість і щастя у ваші родини! Щоб все замріяне-збулося, все заплановане-здійснилося! Нехай ваші оселі наповняться любов'ю, теплом, і затишком! Я бажаю кожному українцю миру на нашій рідній Землі!

Роман Турій

головний редакторр сайту "Галка"
Як "не дивно", прошу у наступному році миру і нерозділених війною родин.

Андрій Марків

фронтмен гурту "Фліт"
Рік, що минає, як ніякий інший, підтвердив значення вже відомого давно гасла "В єдності - сила народу". Якби ми не були єдині, то напевно б втратили свою державу.
Конфлікти завжди починаються там, де немає згоди і одноголосся. Суспільством, де цінностями є любов та повага один до одного, ніколи ніякий ворог не захоче заволодіти. Бо не стане йому ні зброї, ні грошей для цього. Ми показали, що можемо бути єдині і дати відсіч будь-якій системі і будь-яким посяганням на нашу незалежність і наше майбутнє.
Тому бажаю, щоб ангел охоронець перебував в кожній українській оселі, а Божа любов благословляла нас на нові звершення заради нашого майбутнього та майбутнього наших дітей!
Слава Україні!

Роман Харук

депутат Івано-Франківської міської ради
Усі ми входимо в Новий рік зі сподіваннями і надією що мир запанує на нашій Україні. Мир на Землі торжествує тоді коли мир є в душі і в серці - чого й бажаю усім нам. Щастя і здоров"я, щоб народжувались діти,щоб цвіли квіти,щоб сонце всміхалося кожному з нас. Щоб в новому році Різдво Христове святкували зі всією європейською спільнотою.Вірних і надійних друзів неньці Україні і кожному з нас!

Олена Третяк

директор ТРК "Вежа"
Мирного неба всім в новому році!!!!

Лєна Васенко

модельєр, дизайнер
Хай буде Новий Рік
Схожий на диво,
Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!
Щоб здійснилися задуми і мрії,
І щастям повнились надії!

Тетяна Задер

прес-секретар у ПАТ "ПриватБанк"
Всім читачам "Фіртки" щиро, від всієї душі, бажаю миру, злагоди, терпіння та дуже міцного здоров'я! Щоб всі бажання та мрії здійснились та до зустрічі в Новому році!

Ігор Попадюк

голова Івано-Франківської обласної МГО ВМГО "Батьківщина молода"
Щиро вітаю читачів Фіртки з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю Вам єдності в Україні, безпеки вдома, комфорту в сім'ї та інноваційних думок в голові!

Євгенія Бардяк

голова Івано-Франківської обласної організації "Молода Просвіта"
Становлення нації, народження нової сильної України даються нам дорогою ціною людських життів. Нехай прийдешній рік, попри будь-які прогнози, принесе тільки позитивні прибутки, головне – здоров'я фізичного і морального, більше любові один до одного у повсякденному житті. І єдиної країни - не лише територіально, а й духовно.

Кількість переглядів - 14978
31.12.2014 10:20
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
Wasyl Ryba | 06.01.2015 15:19народ найскорше лікувати шоковов терапійов, грім тране... 2014 -вОйна створила нам націю. 2015 - бюджет на заказ МВФ створит нам рев-ю і новий нац-соц лад у Руси Wasyl Ryba | 06.01.2015 15:16Упалий нарід найлегше і найскорше піднєти шоковов терапійов. 2014- се була вОйна -і утвориласі нація. 2015 - се буде нац-соц революція від бюджету на замовлені МВФ і повний крах лібералізму на берегах Дніпра.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло