На Прикарпатті ув’язнених залучатимуть до праці

На Івано-Франківщині розробили проект регіональної цільової програми із залучення виробничих потужностей установ виконання покарань для соціально-економічного розвитку регіону, здобуття засудженими професій та сприяння їх суспільно корисній зайнятості на 2011-2015 роки.

 

Про це повідомив під час засідання Спостережної комісії при Івано-Франківській облдержадміністрації заступник начальника обласного управління Державного департаменту України з питань виконання покарань Юрій Приплоцький.

 

«Ми рекомендуємо спрямовувати замовлення на виготовлення продукції як за рахунок коштів місцевих бюджетів, так і за рахунок сторонніх підприємств і організацій на підприємства установ виконання покарань, що дозволить створити нові робочі місця для засуджених, залучити їх до праці, перевиховати їх залученням до праці. Крім того, це дасть змогу засудженим заробляти гроші, які будуть спрямовуватись на їх утримання, відшкодування позовів і аліментів», - наголосив він.

 

За словами Ю. Приплоцького, проектом програми передбачено щорічне її фінансування із місцевих бюджетів у сумі 950 тис. грн. Він сподівається направити проект програми на розгляд наступної сесії облради. Нагадаємо, в Івано-Франківській області є 4 установи виконання покарань – Коломийська виправна колонія №41, Галицька виправна колонія №128, Долинський виправний центр №118 та Івано-Франківський слідчий ізолятор.

 

На їх виробничій базі створено 3 підприємства та одна майстерня.


Кількість переглядів - 2793
23.05.2011 10:15
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло