Делегація з Арлінгтона (США) відвідає Івано-Франківськ

23 та 24 травня в Івано-Франківську перебуватиме делегація з Арлінгтона (США). Під час перебування делегації 23 травня о 12.00 в Івано-Франківському художньому музеї буде підписано угоду про побратимство між містами.

 

Нагадаємо, що як повідомляла Фіртка, 4 березня цього року, о 9.00 за місцевим часом в Арлінгтоні (США) була підписана угода про побратимство між Івано-Франківськом та Арлінгтоном. В той час делегація від Івано-Франківська перебувала в США. Від Івано-Франкіська угоду підписали міський голова Віктор Анушкевичус та член правління Асоціації Міст Побратимів Івано-Франківська Віктор Вінтоняк, від Арлінгтона - Крістофер Ціммерман, Голова ради директорів Арлінгтона та Карл Ван Невкірк, прзидент Асоціації Міст Побратимів Арлінгтона.

 

Програма перебування делегації Арлінгтона є дуже насиченою. Гості відвідають дитячий центр "Дивосвіт" та школу-садок №3, посадять "Дерево дружби", яким закладуть Біблійний Сад Прикарпатського університету, побувають на екскурсії в Заповіднику "Давній Галич" та відвідають Манявський монастир. Подальша програма передбачає відвідання Косова, Яремчі, Львова та Києва.

 

Цікаво, що родове коріння мера Арлінгтнона Крістофера Ціммермана походить з України - Стрия та Дрогобича.

 

Зі сторони Івано-Франківська співпрацю з Арлінгтоном започаткувала ще в 2008-му році місцева Благодійна Культурологічна Фундація "Цинамоновий Хрущ". В 2009 році саме члени "Цинамонового Хруща" Андрій Романчук та Володимир Швадчак, під час перебування в США делегації Фундації підписали Договір про наміри з Міською Радою Арлінгтона та Асоціацією Міст Побратимів Арлінгтона, кінцевим пунктом реалізації якого і є підписання Угоди про побратимство. 

 

Ініціатором співпраці та лоббістом Івано-Франківська в Арлінгтоні стала Президент Комітету Арлінгтон-Івано-Франківськ у складі Arlington Sister City Association, мешканка Арлінгтона, Христя Соневицька. Саме завдяки її наполегливості та послідовності була реалізована угода про побратимство між містами. Треба сказати, що Arlington Sister City Association дуже прискіпливо ставиться до підбору міст-побратимів і підписання угоди про побратимство можливе тільки у випадку, якщо міста на рівні громадськості доведуть спроможність плідної та активної співпраці. Наразі Арлінгтон має п'ять міст-побратимів: Аахен (Німеччина), колишня містична столиця Європи, Реймс (Франція), місто найвеличнішого готичного Реймського Собору та Жинни д'Арк, Сан-Мігель (Сальвадор) та Койокан (примісто Мехіко), в якому розміщені знамениті давньоіндіанські ступінчаті піраміди Сонця та Місяця.


Кількість переглядів - 3202
21.05.2011 19:52
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
w[e | 22.05.2011 14:16ніякими перемовинами і не пахло в 2002-му...))

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги