На комісії облради розглянуто проблеми медицини Прикарпаття

19 травня з участю заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства і дитинства.

 

Вів засідання голова комісії Манолій Піцуряк. Розглянуто понад 10 питань, зокрема проблеми пов’язані з незадовільним постачанням вакцин та календарем профілактичних щеплень, пропозиції щодо розподілу коштів на капітальні видатки, затвердження обласної цільової програми запобігання та лікування серцево-судинних та мозкових захворювань на 2011-2015 рр., шляхи приведення у відповідність до затверджених нормативів ліжкового фонду, стан підготовки до зими та ін. Найскладнішою є проблема оптимізації ліжкового фонду, адже в лікувально-профілактичних закладах області нараховується близько 1600 зайвих ліжок, а згідно доручення Президента України та Постанови КМУ «Про затвердження нормативів потреб у стаціонарній допомозі в розрахунку на 10 тис. населення» ці ліжка підлягають скороченню. Розглянуто пропозиції та шляхи приведення до нормативів ліжкового фонду області.

 

В засідання комісії взяли участь депутати обласної ради, начальник головного управління охорони здоров’я Микола Олінійчук, проректор ІФНМУ з лікувальної роботи  Володимир Федорченко, спеціалісти ГУОЗ ОДА, керівники закладів охорони здоров’я.


Кількість переглядів - 2344
20.05.2011 22:15
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги