Влада збирає скарги і пропозиції щодо «Івано-Франківського міського рекламно-інформаційного центру»

23 травня в Івано-Франківську відбудеться круглий стіл скарг та пропозицій щодо діяльності КП «Івано-Франківський міський рекламно-інформаційний центр».

Вперше  в Івано-Франківську контролюючий орган - комунальне підприємство «Івано-Франківський міський рекламно-інформаційний центр» - та підконтрольні особи - розповсюджувачі зовнішньої  реклами - або  їх представники зберуться за круглим столом для обговорення якості надання адміністративних послуг комунальним підприємством.

На  даному заході розповсюджувачі реклами  та мешканці міста можуть висловити  свої скарги  щодо діяльності контролюючого органу, надати пропозиції щодо вдосконалення якості надання адміністративних послуг.

Круглий стіл «скарг та пропозицій» відбудеться 23 травня о 12 годині в залі засідань виконавчого  комітету Івано-Франківської міської  ради.


Кількість переглядів - 4395
20.05.2011 18:49
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
Іванка | 08.05.2013 12:42Доброго дня! Чому на ж д вокзалі не піднімають телефон як дзвонять я дзвонила біля 20 раз вони піднімали і відразу вибивали. Чому такий не порядок! Поміняйте персонал!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Олесь | 20.05.2011 22:27Просто комусь зі Свободи( тому хто найбільше кричить) Рекламно-інформаційний центр наступає на хвоста. Платити хлопці не хочуть до бюджету, бо ніколи не платили, от тепер і тиснуть. А платити треба!

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги