За годину розпочнеться другий "бронзовий матч" між "Говерлою" та "Ферро-ЗНТУ

Другий матч "бронзової" серії, який відбудеться в Івано-Франківську, повинен дати відповідь на запитання, чи закономірною була перемога "Говерли" в стартовому поєдинку проти "Ферро-ЗНТУ" (73:71)...

 

Відверто кажучи, виграш у виконанні підопічних Євгена Мурзіна вийшов не надто переконливим, про що свідчить не тільки рахунок 73:71. Так, «ведмеді» вигравали в ході матчу з різницею у 12-15 очок, так, господарі в багатьох епізодах були швидшими та завзятішими.

 

Проте не зуміли втримати здобуту перевагу, дозволивши опонентам наблизитися до себе на відстань одного пункту. Втім, зуміли зібратися під час завершальних секунд і не дати «Ферро-ЗНТУ» вирвати перемогу. Але сам поєдинок, а точніше ендшпіль у виконанні господарів, підкинув достатньо інформації для роздумів тренерському штабу «Говерли».

 

Своєю чергою, Кирило Большаков може пишатися бойовим духом власної команди, адже відверто програючи в ході першого поєдинку серії, запоріжці зуміли зібратися та здійснити вражаючий камбек, практично наздогнавши опонентів. І тільки шалена підтримка прикарпатських шанувальників баскетболу, помножена на більш переконливу концентрацію під час останньої хвилини, дозволили «говерлянам» святкувати важку, але таку потрібну перемогу. Причому, івано-франківці здобули її, випереджаючи суперника практично за всіма ігровими параметрами (підбирання, результативні передачі, блок-шоти, відсоток влучання з гри).

 

Щоправда, «ведмеді» знову багато хибили з лінії (56%), а також здійснили більше втрат, ніж опоненти.

 

«Будемо робити висновки, щоб подібна кінцівка, яка мала місце в першій грі, не повторилася надалі, адже це серія за 3-4 місця, де немає місця помилкам, – зазначив після завершення гри наставник «ведмедів» Євген Мурзін. – Усі без винятку гравці розуміють, що на кону «бронзові» нагороди першості, тож, думаю, надалі все буде гаразд».

 

Немає сумнівів у тому, що обидві команди врахували помилки, які були в стартовій грі. Незважаючи на те, що «Говерла» та «Ферро-ЗНТУ» добре вивчили одне одного, цілком очевидно, що обидва тренери підготували певні тактичні сюрпризи супротивникам, за допомогою яких прагнутимуть здобути не тільки перевагу, а й перемогу.


Андрій МЕНІВ, прес-служба БК "Говерла"


Кількість переглядів - 2538
20.05.2011 17:29
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
вася | 22.05.2011 12:48нащо пишете про матч, а по закінченні навіть про рахунок не повідomляєте

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ
Подобранные в одном тоне с тюлью шторы в спальню завершают общий интерьер.