ЗАВТРА, 21 травня, о 18.00 - КІНЕЦЬ СВІТУ?

Кінець світу "уже близько": американський проповідник Гарольд Кемпінг з Каліфорнії очікує, що друге пришестя Христа відбудеться 21 травня "близько 18:00".
 

За його прогнозами, у цей час 2% населення Землі негайно "піднесуться" в небеса, а інші будуть направлені просто в пекло.
При цьому Кемпінг зі своїм пророцтвом апокаліпсису не тільки виступає зі звичайної кафедри проповідника, а й розгорнув цілу рекламну кампанію: його виступи можна почути по радіо, а прогноз про Судний день висить на рекламних білбордах – більше 2 тисяч плакатів по всій території США прикрашені його слоганами, серед яких: "Сурми тривогу, попереджай людей!"
Щодня 89-річний Кемпінг, колишній інженер, звертається до своїх послідовників через Family Radio Network - релігійну радіомовну організацію, яка фінансується за допомогою благодійних пожертвувань слухачів. Зараз ця мережа є власником 66 радіостанцій тільки в США.
Кемпінг, який робить програми 48 мовами, може похвалитися послідовниками по всьому світу, радіостанції у нього є і в ПАР, і в Росії, і в Туреччині.
Він стверджує, що за 70 років вивчення Біблії він розробив систему, яка використовує математику для інтерпретації зашифрованих у ній пророцтв. За його словами, кінець світу прийде 21 травня, тому що це буде 722500 днів з 1 квітня 33 року н.е., коли, як він вважає, був розіп'ятий Христос. Цифра 722500 важлива, тому що досягається шляхом двократного множення трьох священних чисел (5,10 і 17) одне на одного.
На думку Кемпінга, нещодавні події, такі як землетруси в Японії, Новій Зеландії і на Гаїті, є провісниками майбутнього Судного дня.
Однак варто зазначити, що Кемпінг уже не вперше пророкує апокаліпсис. 6 вересня 1994 сотні його слухачів зібралися в залі в Аламеда (Каліфорнія), марно очікуючи пришестя Христа.
Зараз проповідник виправдовується: "на той момент я ще не встиг ретельно вивчити значну частину Біблії. Але зараз у нас була можливість провести величезний обсяг додаткової роботи, і Бог дав нам незаперечні докази того, що це дійсно станеться", повідомляє navsi100.

Кількість переглядів - 4137
20.05.2011 09:37
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (3)
илона | 22.05.2011 02:36дал бог жизнь и уберегать будет нас и от бед .и кто этот вещун такой что бы предсказывать конец света ЭТО УЖЕ СЛИШКОМ .отправить его к психологу, то он Иисуса ждет на землю то ещё что то то он бабло просто косит и всё .а всех людей в Оману вводит . Reo | 21.05.2011 20:41А нема! Пастор знов помилився.... Оля | 21.05.2011 19:12Ну і де той кінець???

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цікаво