Руслан Микеда. Сепаратист з Прикарпаття, який вдає українця

 

/data/blog/65220/52ab199805a9eb85d6435c164b7f3d8a.jpg

 

Чи не всі франківські сайти писали про прикарпатського сепаратиста Руслана Микеду. Але не всі знають цю історію від самого її початку.

 

Відомо, що 41-річного жителя Коломиї звинувачують у співпраці з терористами. Свідки кажуть, на Донеччині його бачили на блокпостах у формі військ «Новоросії».

 

На своїй сторінці у мережі Фейсбук він описував всі свої дії з часів подій на Майдані до війни на сході. Ось що він написав 26 березня. «В пятницу утром увидел на сцене Майдана телефон Нац гвардии огромными цифрами. Позвонил. Мне говорят У вас какое звание ? Рядовой говорю. Рядовым только до сорока лет. Всё равно говорю давайте адрес куда надо явиться. Дали. Явился. В центре Киева казармы внутренних войск МВД. По части туда-сюда снуют мусора в форме с надписью сзади-«милиция», сержанты,офицеры. Все обращаются друг к другу, «товарищ капитан,товарищ майор,» отдают честь старшему по званию когда проходят мимо. Короче рабство натуральное. Я подумал -и эти твари хотят втянуть сюда бойцов Майдана отобрать у них гордость и силу и заставить их подчиняться и не сопротивляться ,расслабить булки и получить рабское удовольствие от того что тобой погоняют как рабом? Не бывать тому! Многие из нас просто плюнули и решили больше не вступать в Нац гвардию и ушли оттуда обратно на Майдан. На Майдане я тут же записался в , «Правый сектор», Оставил там свои паспортные данные Через час уже лежал на полу и отдыхал в помещении штаба Правого сектора в почтамте. Вечером позвонил товарищ и уговорил уйти из Правого сектора и вступить к ним в «Чёрную сотню».  Якобы на Майдане никто больше не уважает Правый сектор ибо они не считаются с другими организациями Майдана и начинают уже применять против них оружие. Ведут себя очень нагло.Настроили против себя остальных. Рвутся к власти Уверены в своей безнаказанности и силе ибо у них есть много оружия», - написав Микеда.

 

В квітні, коли Слов’янськ захопили прихильники ДНР, тоді ж захоплювали будинки циган, які змушені були масово покидати місто. Покладатись на правоохоронні органи не міг ніхто, оскільки будівлю міліції та СБУ контролювали прихильники союзу з Росією. Тоді сепаратисти запевняли, що борються проти «фашистів у Києві», перш за все проти партії «Свобода» і «Правого сектору».

 

Саме в той час коломиянин Руслан Микеда охороняв будівлю СБУ і запевняв, що  не бачить нічого поганого в нападах на циган, які проживають у Слов’янську. Мовляв, міліція брала у них хабарі, а народне ополчення взяло на себе тепер всі функції охорони правопорядку.

 

«Местные жители жалуются нам на них: цыгане нарушают закон и торгуют наркотиками.Наши ребята настроены серьезно, и мы очистим город от них», – заявляв Микеда.

 

Сам він  розповідав, що колись працював у шахті. І зізнався, що не знає, чому пристав до сепаратистів. Хоча взимку декілька разів їздив у Київ на Майдан, і навіть записався в лави «Правого сектору», надіючись, що йому дадуть зброю.

 

«Я хотел воевать. Но там оружия не дали, я понял, что “Майдан находится под контролем у евреев”, потому и перешел на другую сторону», – казав коломиянин.

 

Далі він описував все, що відбувалось на сході, але  війну він бачив по-своєму. «Все понимают что во главе обеих противоборствующих сторон в этой войне стоят если не напрямую богачи то те кто видит себя богачом капиталистом новым дворянином после победы и уж точно получают помощь от богачей и капиталистов.Но тех кто за социализм большинство с обеих сторон поэтому победа будет в любом случае за социализмом.Победа социализма у славян неизбежна как не старался Ленин со своим НЭПом аналогом Горбачевский кооперативов и совместных предприятий Сталин вынужден был начать коллективизацию и принудительное раскулачивание ибо того негласно требовали огромные людские массы Руси», – повідомляв Микеда.

 

Нещодавно відбулося перше судове засідання. Один зі свідків зустрів земляка, коли перебував у полоні у Слов’янську. Руслану Микеді інкримінують співпрацю з сепаратистами.

 

«Ніс службу на блокпостах зі зброєю та у військовій камуфляжній формі з нашитою відзнакою «Новоросії». Допитував затриманих у підвальному приміщенні СБУ», – сказав представник прокуратури Петро Гаврилюк.

 

Версії


12.12.2014 1046 1
Коментарі (1)

Igor Zurawiel 2014.12.19, 22:16
В дурдом чувака отправьте и парьте мозги!
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2013
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1880
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1879
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5579 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2171 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1533

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

772

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

838

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1045

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1023
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1796
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3702
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10293
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26180
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10213 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7740
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

921
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

259
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

287
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

404
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1306
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

906