Руслан Зелик: Причин для того, щоб хвалити дії працівників МВС, 9 травня в Івано-Франківську, не надто багато

Відбулося засідання постійної комісії Івано-франківської обласної ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, самоврядування, захисту прав людини, законності та правопорядку, де заслухали крівництво МВС прикарпаття стосовно їхніх дій 9 травня.

 

У підсумку голова комісії заступник голови обласної організації ВО «Свобода» Руслан Зелик зазначив: "В обов’язки працівників правоохоронних органів входить забезпечення громадського порядку, та законності на певних територіях. Стосовно громадського порядку дев’ятого травня мушу відзначити велику свідомість представників громадських та політичних організацій, які не піддалися на політичні провокації спровоковані Верховною Радою.", - зазначив політик.

 

За його словами, забезпечення громадського порядку працівниками МВС, м’яко кажучи, не були виконані в повному обсязі. А стосовно дотримання законності, вважає депутат, то працівники міліції не тільки не реагували на порушення рішення міської та обласної рад про недопущення використання червоних прапорів під час відзначення 9 травня, а в місті Коломия практично супроводжували колону на чолі якої несли прапор неіснуючої вже тоталітарної імперії – Радянського Союзу.

 

"Тому, в принципі, причин для того, щоб хвалити дії працівників МВС не надто багато. Отож протягом двох тижнів працівники прикарпатської міліції повинні довести, що вони стоять поза політикою і не виконують жодних політичних замовлень, а саме притягнути до адміністративної відповідальності тих людей, які 9 травня несли заборонений обласною радою червоний прапор радянської імперії. І цим вони повинні виправдати себе в очах громади Прикарпаття", - наголосив Руслан Зелик.


Кількість переглядів - 3583
19.05.2011 11:08
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цены на масло mobil 1. У нас 13й мотор - счастливый.