Україна - третя в Європі за кількістю дорогих автомобілів, а за власниками Мaybach випередила Німеччину

Україна посіла третє місце у Європі за загальною кількості автомобілів класу "люкс". На першому і другому місці перебувають Німеччина та Росія, заявив керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланґе, презентуючи книгу "Україна у світі. Цікава статистика", повідомляє УНІАН.

"Кількість офіційних дилерів автомобілів класу "люкс" у державі - це показник хорошої купівельної спроможності, а також кількості багатих людей, - говорить Ланґе. - Проте за кількістю представництв одного з найдорожчих автомобілів у світі (Мaybach) Україна випередила Німеччину (чотири представництва проти трьох)".

За його словами, такі дані дуже красномовні на тлі результатів інших досліджень, представлених у книзі. Так, наприклад, за рівнем інфляції з 8,2% Україна перебуває на першому місці в Європі, обганяючи навіть Румунію (7,86%).

За словами дипломатичного радника голови Європарламенту Єжи Бузека Арнольдаса Пранцкевічуса Україна – один з найпромовистіших прикладів олігархії у Європі, в якій відбулося практично повне злиття політики і бізнесу, їх майже неможливо відокремити одне від одного.

Водночас нагадаємо, що до рейтингу найбагатших людей світу, який склав американський журнал Forbes, в 2010 році потрапили ще три українці. За даними світового рейтингу мільярдерів від Forbes: найбагатший українець Рінат Ахметов посів 39-те місце, його статки оцінюються в 16 млрд доларів. Він торік значно збільшив їх: у 2011-му експерти видання оцінили його "вартість" у 16 мільярдів доларів, а в 2010-му – лише у 5,2 мільярда.

А за рейтингом найбагатших людей України 2011 року журналу "Фокус", також зросла кількість українських мільярдерів. Як зазначає видання, торік мільярдерів було вісім, а тепер - вже 21. Водночас у провладній Партії регіонів вважають, що присутність у рейтингу найбагатших українців депутатів від ПР свідчить про позитивний розвиток економіки України.

Зазначимо також, що більшість членів українського уряду - мільйонери. Про це йдеться у доповіді Інституту Горшеніна "Великий український бізнес і уряд України". "Нинішній український уряд - кабінет прем'єр-міністра Миколи Азарова - єдиний у своєму роді, де більшість (крісел) займають не професійні політики, а дуже багаті люди, які зараз при владі", - розповіла керівник Департаменту медіа-програм Інституту Горшеніна Ксенія Василенко.

Водночас варто нагадати, що, за даними Держкомстату, понад 80% українців отримують зарплату до 3,5 тисячі гривень на місяць. За даними одного з останніх опитувань, близько третини українців (32%), оцінюючи своє матеріальне становище, заявили, що ледве зводять кінці з кінцями, іноді їм бракує грошей навіть на харчування. Тільки 6% громадян не зазнають матеріальних труднощів - за винятком надто великих покупок (житло, автомобіль).

За даними Рахункової палати, кількість українців, які живуть за межею бідності, сягає 12,5 млн осіб.

 

newsru.ua


Кількість переглядів - 10954
18.05.2011 13:28
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
BoPa | 09.06.2011 16:49Розвиток України за прикладом країн Латинської Америки - шлях до соціальної ситуації населення Латинської Америки (війни, наркоторгівля, мафія).

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло