До Землі наближаються два кораблі прибульців?

Аргентинський астроном заявив, що за кометою Єленіна, яка наблизиться до Землі 10 вересня, летять космічні кораблі прибульців.

Комета Єленіна C/2010 X1 (Elenin), яка зараз знаходиться на відстані 60 мільйонів кілометрів від Землі, спровокувала в Інтернеті спалах масової істерії.

Блогери поширюють чутки про гігантські космічні кораблі, приховані за цією кометою, про те, що ця комета і є таємнича планета Нібіру, ​​а її наближення до Землі обіцяє глобальну катастрофу через зміну полюсів.

Раніше аргентинський астроном Серхіо Тоскано повідомив, що за кометою Єленіна летять космічні кораблі, і у вересні, коли комета зблизиться із Землею, відбудеться перший контакт з інопланетною цивілізацією. За його підрахунками, зустріч з інопланетянами варто чекати 10 вересня 2011 року, повідомляє from-Ua.

Спочатку доповідь астронома сприйняли як жарт, проте пізніше латиноамериканські журналісти написали, що фахівці NASA нібито поставилися до цієї інформації серйозно, після чого теорія Тоскано стала досить популярною.

Тоскано стверджує, що уважно розглянув фотографії комети і ясно побачив: за нею летять два циліндри.

"Ці циліндри і є космічні кораблі, якими керують прибульці. Вони ховаються за кометою для того, щоб ми їх не виявили раніше часу. Крім того, вона служить їм щитом від астероїдів. Можливо, сама комета - це частина гігантського корабля, який складається з двох відсіків. На ньому інопланетяни подорожують крізь простір космосу, відвідуючи різні планети ", - розповів астроном.

Першовідкривач комети, російський учений Леонід Єленін, вважає подібні гіпотези умисним роздуванням нездорових пристрастей навколо цього небесного тіла.

За словами Єленіна, йому доводилося стикатися з заявами, що ЦРУ і ФСБ вже створили мережу секретних сховищ в очікуванні катастрофи, яку принесе комета. Більш того, багато хто впевнений у тому, що самого Єленіна не існує, а його ім'я - зашифрована
вказівку на майбутню катастрофу.

"Я бачив дискусії про те, як розшифровується "Леонід Єленін". Наприклад" Ele "- це" extinction level event "(всезнищуюча катастрофа), а "nin" - це "Nibiru in November", - сказав астроном.

На його думку, істерія розсіється, коли комета пройде повз Землю.


Кількість переглядів - 11992
17.05.2011 13:49
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги