Марцінків: Із позицією голови, за котрого проголосувала третина виборців, також треба рахуватись

Депутати рівненської міськради приїхали до Івано-Франківська, аби перейняти досвід місцевих колег. Делегація з 12 обранців вже другий день на Прикарпатті. Рівненський представницький орган налічує лише 54 депутати.

 

Однак у ньому представлені аж 10 політичних сил. Тому, підсумовують її представники, стабільної більшості в органі немає, а існують лише ситуативні.

 

Ще одна відмінність цього органу від івано-франківського - у підході до голосування. У Рівному не використовують практики пакетного голосування, аби не мати проблем із законом.

 

А місцеві депутати до своїх заслуг зараховують молодий середній вік - 32 роки, та працелюбність. За 6 місяців каденції міськрада провела вдвічі більше сесій, аніж рівненські колеги.

 

Також обранці активні не лише у сесійній залі. Вони щомісяця зустрічаються з виборцями і детально вивчають усі рішення виконавчого комітету.

 

Івано-Франківська міськрада особлива й тим, що не вказувала мерові на призначення своїх заступників. Адже, каже Руслан Марцінків, з позицією голови, за котрого проголосувала третина виборців, також треба рахуватись.

 

24 канал


Кількість переглядів - 2126
16.05.2011 15:15
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги