У Калуші портрети Радецької та Насалика закидали яйцями

«День гніву» у Калуші перетворився в акцію протесту проти Віталіни Радецької та міського голови Калуша Ігоря Насалика.

 

Планувалось, що в цей день калушани будуть протестувати проти політики уряду та його реформ. Проте, питання, яке склалося довкола Віталіни Радецької, яка обізвала галичан «циганами немитими», для жителів Калуша виявилося більш актуальним.

 

Майже всі виступи учасників мітингу стосувалися скандальної лікарки та Ігоря Насалика. Учасники акції протесту вимагали від мера звільнити Віталіну Радецьку, яку саме він привіз із Києва.

 

Як стало відомо, молоді люди принесли на акцію протесту портрети Віталіни Радецької та Ігоря Насалика і всі охочі могли кинути в них яйцями. А охочими, таким чином виявити свій протест проти кадрових призначень, виявилися майже всі присутні на мітингу.

 

У Віталіну Радецьку кидали яйцями, як молодь, так і старші люди. Правоохоронці, учасникам акції протесту не перешкоджали, лише попросили по завершенню мітингу прибрати за собою.

 

малакава


Кількість переглядів - 3147
15.05.2011 11:50
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
Юлія | 16.05.2011 10:03всі охочі могли кинути в портрети яйцями, але чомусь кинув тільки Любомир Більович та кілька дітей, яким просто був цікавий процес розбивання яєць. так що шановні журналісти, не потрібно дизінформувати громадкість такими заявами. Cпокій | 15.05.2011 12:49В рило їм пора яйця кидати, а не в портрети!

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цікаво