На Набережній облаштують вело- та пішохідні доріжки шириною 4,5 метри

 

 

Після ремонту вулиця Набережна імені В. Стефаника отримає такі очікувані велосипедні доріжки разом із пішохідною, ширина яких складе 4,5 метри.

 

Про це Фіртці розповів Роман Родзоняк, представник ТОВ «Скорзонера» та підприємства-підрядника робіт «ПБС».

 

«Є проект який був розроблений до нас, але він не влаштовував велосипедну спільноті. Раптом вчора ми розглянули їх проект і ми були з представниками велоспільноти у проектанта та погодили всі побажання велосипедистів. Так, велодоріжка буде йти від моста Пасічнянського до Берегової, вона буде двостороння по півтори метри у кожну сторону, також ще з боку буде пішохідна доріжка, щоб раптом по велосипедній мами з дітьми не гуляли. Потім вона переходить на протилежний бік і вже такою ж шириною 4,5 метри йде до Мазепи», - пояснив Роман Родзоняк.

 


Кількість переглядів - 4876
14.11.2014 13:45
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах

Радислав Петрів
ІНКАУНТЕР з історіями про нас з тобою

26.10.2016 00:29

На «побачення» - ІНКАУНТЕР з історіями про нас з тобою – після трудових буднів  запрошує івано-франківців «Родина Кольпінга на Прикарпатті».

 -       Ну щож, почнемо ... Все в наших руках, і що самі захочемо зробити на побаченні, то і вийде.

Власне такими словами ведучий починає інкаунтер, – своєрідне знайомство. Коротка зустріч,  що покликана допомогти  зрозуміти себе та інших, разом пошукати  рішення своїх повсякденних проблем.

Сучасний мінливий, непередбачуваний, багатозначний й  складний світ, який в 2012 році з легкої руки американського полковника Стефана Гарроса отримав назву світ VUCA, -  змінює й саму людину, спонукаючи її до індивідуалізму, відчуження, постійної й виснажуючої гонитви за успіхом і щастям. Плата за це  – самотність.

Переглядів - 251Коментарів - 0
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло
Україна і світ
Цікаво