Франківські медсетри відзначили свій Міжнародний день

12 травня, в день народження англійської медичної сестри Флоренс Найтінгейл, яка запровадила медсестринство в світі, відзначають Міжнародний день медичної сестри.

З нагоди цього свята, у Івано-Франківську для працівників 11 міських лікувально-профілактичних закладів організували урочисті збори.

 

Медсестер привітали головний лікар міста та Центральної міської клінічної лікарні Тарас Романович Масляк, керуючий справами міськвиконкому Андрій Богданович Лис, головна медична сестра обласної клінічної лікарні, позаштатний спеціаліст з медсестринства при Головному управлінні охорони здоров’я Наталія Степанівна Ружило, голова обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я Наталя Василівна Бурчак та заступник головного лікаря з медсестринства Центральної міської клінічної лікарні Галина Іванівна Варивода.

 

Крім слів привітань, працівники медичних закладів міста одержали подяки від міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса, подяки та грамоти від Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації та від центральної лікарні Івано-Франківська.

 

А від Асоціації медичних сестер лікувально-профілактичних закладів міста вручено подарунки медичним сестрам, які були ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС. Недавно минуло 25 років від тих подій, проте подвиг медсестри з міської поліклініки №2 Олени Василівни Плав’юк та дільничної медичної сестри міської поліклініки №1і Світлани Володимирівни Слободян, які самовіддано працювали під час найстрашнішої атомної катастрофи України, і досі викликає почуття вдячності та шани.

 

„Без медичної сестри не існувало б ні медицини, ні людського життя. Адже саме медсестра завжди присутня при народженні нового життя і, як це не сумно, коли людина відходить з цього світу, очі їй закриває теж медична сестра. Найбільше часу пацієнт проводить саме з медсестрою. Тому бажаю усім вам, насамперед, здоров’я, затишку у ваших родинах та любові”, – такими словами привітав івано-франківських медсестер головний лікар міста Тарас Масляк.

Також під час свята відбувся конкурс на кращу ікебану, які зробили медичні працівники різних медичних закладів міста. А завершив урочистості святковий концерт від студентів музичного коледжу і педагогічного університету.


Кількість переглядів - 3418
13.05.2011 20:16
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги