Як вибрати банк для бізнесу

 

/data/blog/62374/f82ea3cef32f89e125e9b16689cb0bbb.jpg

 

В країні з нестабільною політичною та економічною ситуацією розвивати бізнес складно. Середній та малий бізнес як ніколи потребує надійних партнерів, у тому числі і фінансових. Однак український банківський сектор зараз також перебуває в стані турбулентності. Про те, як у поточній ситуації правильно вибрати банк для обслуговування бізнесу, розповіла Олена Рудик, директор департаменту малого та середнього бізнесу ПУМБ.

Олено, які фактори найбільш важливі при виборі банку для ведення бізнесу?

Підприємцям, малому і середньому бізнесу доводиться спілкуватися з банками щодня. Адже для бізнес-діяльності, як мінімум, необхідний рахунок у банку. Крім розрахунково-касового обслуговування бізнесмени користуються банківськими інструментами фінансування, розміщують кошти на депозиті, оформляють зарплатно-карткові проекти та багато іншого. Тому до вибору фінансового партнера варто підходити дуже виважено. Необхідно провести свого роду аналіз банку. Надійний банк завжди виконує взяті на себе зобов'язання, як перед юридичними, так і фізичними особами. Наприклад, вчасно проводить всі платежі, виплачує заробітну плату співробітникам підприємств в рамках зарплатних проектів, вчасно повертає депозити, не встановлює обмеження на зняття готівки. Важлива також стабільність роботи банківських відділень і банкоматів. ПУМБ у цих складних умовах витримав всі «стрес-тести» економічної та політичної ситуації в країні і відповідає всім факторам надійності.

У кожного бізнесу є свої потреби. Наскільки банки зараз розуміють побажання кожного конкретного бізнесу?

Розуміння банком специфіки і потреб бізнесу - першочерговий фактор при отриманні фінансування клієнта в банку. Кількість питань і строки прийняття рішення, вибудовування коректних графіків погашення, підходи до застав для клієнтів різних галузей повинні бути різними. До цього прийшли вже практично всі банки. Але сьогодні розуміння бізнесу стає все більш критичним і при щоденному обслуговуванні клієнтів. Важливо, щоб банк міг запропонувати клієнтам найбільш зручні і функціональні рішення для здійснення щоденних транзакцій, накопичення коштів.

Які послуги ПУМБ пропонує своїм клієнтам?  

Одна з найбільш важливих послуг для клієнтів - це розрахунково-касове обслуговування. Наприклад, ПУМБ пропонує спеціалізовані тарифні пакети для підприємців, для компаній, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність, для оптової торгівлі та агропідприємств. Кожен з пакетів розроблений з урахуванням специфіки бізнесу, його розміру, потреб. Для управління грошовими потоками ми пропонуємо налаштовані платежі, cash-management і генерацію платежів за алгоритмом, заданим клієнтом. Кожен клієнт ПУМБ (Ліцензія НБУ №8 от 06.10.2011 г.) може скористатися набором банківських інструментів, який допоможе комфортно працювати, розвивати свій бізнес.

Які рішення пропонує ПУМБ в сфері безпеки і збереження коштів?

Питанню збереження грошей та управління капіталом безпеки ми приділяємо особливу увагу, впроваджуючи багато прогресивних рішень. Як результат, інтернет-банкінг «ПУМБ onlineКорпоративний» визнаний одним з найбезпечніших в Україні. За результатами аналізу операцій за 2013 рік, ПУМБ був відзначений компанією Visa як банк з найнижчим рівнем опротестованих карткових транзакцій в регіоні CEMEA (Центральна та Східна Європа, Близький Схід і Африка). Всі ці фактори свідчать про те, що банк дбає не тільки про зручність роботи з банківськими сервісами, а й гарантує збереження коштів клієнтів.

 

(р)


31.10.2014 433 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1295
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2591
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2146
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2210
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6637 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2491 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

381

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1191

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1321

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1450
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

317
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

190
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

614
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

95
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26552
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

578
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10498 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

97
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

125
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

438
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

581
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

653