Імбир - найкорисніший продукт осені

 

/data/blog/62069/0adc38d2782f303985c1e28eb5454e67.jpg

 

Пропонуємо вам 10 аргументів на користь імбиру і розповідаємо, чому варто постійно тримати в холодильнику його свіжий корінь, а в шафі - імбирний порошок.
 
1. Імбир освіжає подих
 
Імбир надовго освіжає подих. Щоб позбутися неприємного запаху з рота, потрібно пожувати невелику часточку свіжого імбиру. Також можна потерти одним шматочком зуби. Імбир має унікальну здатність змінювати смак у роті. Частково саме тому його подають в японських ресторанах. Люди жують імбир перед тим, як приступити до нової страви, щоб перебити смак спочатку з'їденого.
 
2. Імбир - прекрасний антисептичний засіб
 
Імбир - дуже потужний антисептик. Він має антибактеріальні, протизапальні, бактерицидні властивості. Він подавляє патогенну флору і не дає розвиватися шкідливим мікроорганізмам. Це друга причина, чому в японських ресторанах разом із сирою рибою подають імбир.
 
3. Імбир - гарне природне болезаспокійливе
 
Імбир здатний зняти біль. Наприклад, при м'язовій втомі рекомендується імбирна ванна. Для цього 2-3 столові ложки порошку імбиру потрібно прокип'ятити в 1 літрі води протягом 10 хвилин, а потім вилити відвар в ванну. Така ванна розслабляє і полегшує м'язові болі, наприклад, після спортивних тренувань.

А от якщо болить зуб, то розжований шматочок імбиру на зубі допоможе значно зменшити неприємні відчуття. Якщо болить голова, необхідно змішати 1/2 чайної ложки імбиру з теплою водою до утворення пасти. Після треба накласти її на лоб або до носових пазух.
 
4. Імбир лікує застуду
 
Завдяки сильному антисептичному ефекту, а також вмістом вітаміну С, імбир відмінно справляється із застудою і грипом. Добре, якщо ви встигнете попередити хворобу і почнете заздалегідь пити імбирний чай. Втім, якщо хвороба вас вже наздогнала, імбир здатний допомогти. Поріжте корінь імбиру на дрібні шматочки, використовуючи бажану кількість. Залийте окропом, додайте 1 чайну ложку меду, часточку лимона, трохи кориці і листя м'яти. Гарненько придавіть ложкою, дайте настоятися кілька хвилин і пийте.
 
5. Знижує кількість холестерину
 
Цей корінь здатний зменшити кількість "поганого" ​​холестерину в крові і запобігти закупорці судин. Це відбувається завдяки такій речовині як гінгерол. Для того, щоб привести рівень холестерину в норму, почніть пити імбирний чай. Також щодня вживайте невелику кількість імбиру, додавайте його в страви, салати, використовуйте як спецію з їжею.
 
6. Імбир - природний афродизіак
 
Тільки за це варто завжди мати вдома імбир. Він допомагає потенції за рахунок стимулювання циркуляції крові. Імбир підсилює кровообіг в органах малого таза, тим самим викликаючи збудження.
 
7. Допомагає боротися з укачуванням
 
Якщо ви страждаєте від "морської" або "дорожньої" хвороби, якщо не переносите тривалі переїзди, то імбир точно повинен бути присутнім у вашій дорожній сумці. Він допомагає зняти відчуття нудоти, а також млявість і сонливість. Можна зажувати корінь імбиру, а також вдихати його запах.
 
8. Імбир непогано бадьорить
 
Чашка імбирного чаю може зарядити енергією на цілий день не гірше кави. А завдяки вітамінам, які в ньому містяться, такий напій відмінно вплине на ваше здоров'я. Замінюйте періодично ранковий еспресо на чай з часточками імбиру.
 
9. Імбир допомагає худнути
 
Імбир сміливо можна включати в свій раціон при дієтах. Він покращує обмінні процеси, тим самим сприяючи якнайшвидшому розщепленню жирових відкладень. Імбир допомагає регулювати роботу і очищати шлунково-кишковий тракт, печінку і товсту кишку, а також усувати кишкових паразитів. Найлегший спосіб використовувати імбир для схуднення - це заварити чаї або додавати його в легкі салати і страви.
 
10. Імбир підвищує імунітет
 
Імбир, і зокрема регулярне вживання імбирного чаю, сприяє зміцненню імунної системи. Люди, які приймають імбир, одужують набагато швидше. Пити імбирний чай особливо необхідно в осінній та весняний період, коли організм максимально потребує імунного захисту.

 

pinu.com.ua


25.10.2014 1683 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2017
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1882
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1880
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5586 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2174 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1534

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

773

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

839

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1046

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1024
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1797
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3703
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10294
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26182
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10214 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7742
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

922
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

263
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

290
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

406
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1307
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

909