Сич: «Зривання георгієвських стрічок – це позиція окремих громадян»

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександ Сич прокоментував дії «свободівців» та їх прихильників, які зривали георгіївські стрічки з грудей ветеранів і кидали їх до ніг.

 

За словами Олександра Сича, так як люди мають право демонструвати чужу символіку (георгіївські стрічки – авт.), так само люди мають право виявляти свій протест. Тож нічого протиправного Олександр Сич в цьому не бачить. Він вкотре зауважив, скільки біди і смертей принесла Червона армія в наш край.

«Зривання стрічок – це позиція окремих громадян» - додав голова облради.

 

Довідка

«Георгіївська стрічка» - громадська акція з роздачі символічних стрічок, присвячена святкуванню Дня Перемоги в Німецько-радянській війні, що проходить з 2005 року з ініціативи російських державних інформаційних агентств і російських провладних молодіжних рухів «Студентська громада», НАШІ тощо. З того часу акція стала традиційною і проводиться щорічно на кошти підприємств і російського бюджету з 24 квітня по 12 травня. У 2008 році Георгіївські стрічки розповсюджувалися в більш ніж 30 країнах. За чотири роки проведення акції було розповсюджено понад 45 мільйонів стрічок в усьому світі. Країни, за межами Росії, в яких акція проходить найбільш активно, - Білорусь, Греція, Франція, Італія, Естонія, Латвія, Великобританія, США, Німеччина, Молдова, Китай, В'єтнам, Бельгія, Казахстан, Україна і Афганістан.


Кількість переглядів - 3698
10.05.2011 14:25
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (7)
michael kors watches | 29.01.2014 15:06thank you for share!
michael kors watches http://michaelkorsewatchesonsale.com
Дід Панько | 11.05.2011 11:20"Це позиція окремих громадян", - які одночасно і випадково є членами ВО "Свобода"? Сьогодні на стрічках потренувалися, а завтра захочуть зірвати шапку, зняти пальто, бо вони їм щось нагадуватиме. А потім їх посадять, а вони скажуть що це політичні репресії. Запамятайте - все що на мені, у мені - все це моя власність. * | 10.05.2011 23:26Я вчора там була. Ці виродки зривали стрічки, а коли отримували стусана
у відповідь, кликали "міліцію" розібратися! Шавки - ось вони хто!
Петро | 10.05.2011 17:40Сича до Збруча!!! Ху | 10.05.2011 15:04Питання у розпалюванні ворожнечі владою і підігрівання усього цього інформаційними ресурсами у дуже яскравих кольорах, більшість публікацій не відповідають дійсності. Ясно, що це хліб журналістів, та вони як, не "холуї", за визначенням акердеониста Табачника мали б розуміти чим усе це може завершитись, зокрема і для них, як громадян України. Багато людей, що не мають доступу до інтернету бачили вчорашню ситуацію зовсім у іншому ракурсі і навіть не уявляють, що зараз робиться у інтернеті, протистояння вчорашнє то просто квіточки...
То ж панове, шукачі сенсацій у тому, що зараз робиться ваша залуга не остання. Швидше за все коли народ переїсться усими цими прапорами та стрічками, Ви будете шукати нових сенсації і не факт, що у ваших статейках не появиться злобної критик червоних ветеранів та їх стрічок.
Краще б писали про день Міста і про його "містики", у Вас це краще виходить.
Фелікс | 10.05.2011 14:30А якщо мені не подобається сьогоднішня криклива краватка на Сичі - я маю
право протестувати і зірвати її з нього? Або мені не подобається значок
на лацкані його піджака?
Здивований | 10.05.2011 14:28 Це повний провал політика Сича. Краще б він просто "сидів у кабінеті і моніторив рішення ради".

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги