В Івано-Франківську медики організували конкурс на найкращий святковий торт

До дня народження Івано-Франківська медики організували конкурс на найкращий святковий торт. Оцінювати конкурсантів довелося міським чиновникам.

 

Близько трьох днів працювала команда кондитерів над ось таким шоколадним шедевром від міської клінічної лікарні. На торті марципановою масою викладена схема міста.

 

На ній прапорцями лікарі визначили місця, де мріють побачити нове педіатричне відділення, оновлений корпус центральної лікарні та міський перинатальний центр. Усі побажання скріпили ось таким солодким рішенням міськвиконкому.

 

Конкурсанти сподіваються, скуштувавши цей торт, чиновники втілять мрії медиків. А от працівники міського пологового мріють про те, аби з кожним днем у Івано-Франківську народжувалося якомога більше немовлят. Свої бажання відобразили в кулінарії. Фантазії медиків не було меж.

 

Загалом на конкурсі тортів було представлено 11 солодких виробів. Саме стільки місто має медзакладів. І усі вони нині стали переможцями цього солодкого конкурсу. Так вирішило журі. Це тому, що усі ці роботи об'єднує одне бажання - аби Івано-Франківці були завжди здоровими.


Кількість переглядів - 3771
08.05.2011 07:32
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло