Чиновниця з Києва не збирається вибачатися перед галичанами за "нечесаних циган"

У Калуші громада вимагає негайного звільнення із займаної посади заступника міського голови Віталіну Радецьку. Чиновниця принизила професійну і національну гідність галичан, назвавши місцевих медиків "немитими й нечесаними циганами".

 

Скандал навколо заступника міського голови Радецької спалахнув минулого тижня на сторінках одного з місцевих видань.

 

Відкритий лист калуських медиків був оприлюднений на сторінках газети "Західний вісник" 29 квітня. У ньому йдеться про те, що недавно призначена заступник міського голови на одному із засідань відверто ображала й принизила місцевих медиків, і галичан у цілому.

 

"Гримаючи кулаком по столі в актовому залі Калуської ЦРЛ, вона ставила "діагноз" виборцям нашого мера", — йдеться у листі.

 

Обурило медиків також і те, що разом із Радецькою працюють столичні спеціалісти. "Щотижня до Калуша їдуть "великі" київські специ: без імені та офіційного представлення проводять перевірку медичних установ, перевіряють медичні протоколи та ведення медичної документації, тримають медичних працівників після 24-годинного чергування на станції швидкої медичної допомоги по 2-3 години, перевіряючи медичну документацію, складену за попередню добу.

 

Вони (окрім заступника мера Радецької, ніхто офіційно не працює в Калуській ЦРЛ — ред.) вже "реформують" лікарню у Войнилові на денний стаціонар, а "зайвих" будуть звільняти", — наголосили медики у листі до редакції "Західного вісника".

 

Сама Радецька закиди проти неї на заперечує, оскільки це суперечить її поглядам і принципам професійної етики. Про це вона вчора заявила під час прес-конференції.

 

Радецька стверджує, що на статтю не звернула великої уваги, оскільки наразі має проблеми важливіші - реформування калуської медицини. Позиватися до суду на газетярів наміру не має, як, власне, і спростовувати написане, і вибачатися перед калушанами.

 

"Незважаючи на будь-які проблеми, на будь-які публікації, які є чи будуть, у нас є основні задачі. Тому відволікатися на подібні речі, думаю, не є принциповим. На парканах теж пишуть", - сказала Радецька.

 

 

Нагадаємо, що Радецьку запросив до Калуша на роботу міський голова Ігор Насалик та рекомендував її сесії міськради та міськвиконкому як "одного з кращих лікарів України, чиї професійні навики мали б підняти медицину Калущини".

 

використано матеріали GAZETA.UA


Кількість переглядів - 3193
06.05.2011 09:37
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
Я | 06.05.2011 13:54Мадам ідуть правильною дорогою. Це лікарське болото треба гнати в шию. Одні здирники. S | 06.05.2011 09:57насалик прибалдів! він що хоче свій рейтинг опустити? якого дідька цю
чиновницю в Калуш пхати? На які заробітки і хто буде оплачувати її
розкішне життя? що це жінка дорога - видно з першого погляду.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло