Чиновниця від медицини публічно обізвала галицьких медиків «немитими циганами»

Прикарпатські медики поширюють лист-протест проти блюзнірських висловлювань чиновниці від медицини Віталіни Радецької, призначеної на посаду головного лікаря міста Калуша.

 

В.Радецька минулого тижня зібрала нараду працівників охорони здоров’я міста Калуша і не підбираючи слів, розповіла все, що думає про медиків та галичан взагалі.

 

«Вы - генетически недоразвитый регион, цыгане вы немытие и нечесанные. Мне говорили, что в этом регионе была зона, теперь понятно, откуда такие гены…, вы разбиваете себе лбы, когда бьете поклоны в церкви, а ничего в душе святого у вас нет. Пишите заявления об увольнении, всех уволю, уволю за саботаж руководителей любого уровня», - сказала В.Радецька.

 

Віталіну Радецьку запросив до Калуша на роботу міський голова Ігор Насалик та рекомендував її сесії міськради та міськвиконкому як «одного з кращих лікарів України, чиї професійні навики мали б підняти медицину Калущини».

 

На разі медики Калуша та району публікують свої звернення в усіх газетах та збираються оголосити страйк з вимогою звільнення В.Радецької та її публічного вибачення перед галичанами.


Кількість переглядів - 2473
05.05.2011 14:03
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (3)
спостерігач | 16.05.2011 01:34:-) А я їй вдячний - хоч і в такий мерзенний спосіб, але розбудила в людях самоповагу. Головне тепер - довести справу до кінця, бо ж таки вміємо покричати, покричати, а потім знову проковтнути і забути.. нажаль. ВАСИЛЬ | 07.05.2011 19:36В області не ведеться робота по підготовці кадрів як керівників так і спеціалістів-медиків.Спочатку для піару за міліони наберуть медапаратури яка роками простоює. А де кру? А панночка з Києва нехай публічно вибачиться та їде назад додому. ОЙЙОЙОЙ! | 06.05.2011 17:44ЧУВ,ЩО ЦИГАНИ В СУД ХОЧУТ ПОДАТИ НА ЦЮ ДОХТОРИЦЮ !ЗАЧЕПИЛО ЦИГАНІВ ЗА ЖИВЕ,,,А ПРИКАРПАТЦІ,певне,спочатку побігли митися і чесатися,а відтак будуть гнати цю "антилігентку"на .....-маму!

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ