Олександр Шевченко про ремонт Набережної ім. Стефаника: "Нам вдалося зламати корупційну схему"

 

 

 

Нещодавно «Фіртка» повідомила про те, що Набережна імені Василя Стефаника в Івано-Франківську може бути відремонтована вже в цьому році. Про це на своїй прес-конференції розповів новопризначений голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук. Він розповів:

 

«Всі конфліктуючі сторони досягли попередньої домоленості. Дякую за розумінняОлександрові Шевченку, були дуже складі переговори. Є сподівання, що до кінця року роботи будуть виконані з організацією, яка виграла тендер, і організацією, яка мала претензії і подавала скаргу в Антимонопольний комітет».

 

За інформацією «Фіртки» переможець тендеру  ТзОВ "Будівельна компанія "Трейд Захід Буд" визнав, що сучасні європейські технології, запропоновані ПП «Горяна», які спроможна виконати фірма "ПБС", є більш придатними для ремонту такої складної дороги як вул. Набережна та запропонував останньому провести головну роботу, – ремонт основи та дорожнього покриття на умовах субпідряду. Собі ж переможці тендеру залишать роботи по облаштуванню дороги, тротуарів, освітлення та інше.

 

Кореспондент «Фіртки» звернувся за коментарем до народного депутата України Олександра Шевченка, який розповів наступне:

 

«Навколо Набережної було дуже багато спекуляцій. Якби не вони, то вулиця на цей час вже була б відремонтована – і не традиційним для нас ямковим ремонтом на рік, а на десятиліття найсучаснішим методом холодного ресайклінгу. Але нам вдалося зламати корупційну схему.

Хочу відзначити велику позитивну роль голови ОДА Олега Гончарука, який чи не щодня проводив наради і домігся подолання здавалось би безвихідної ситуації.

Зараз йде підготовка до початку ремонту Набережної. Думаю, що рівно за тиждень фраківчани побачуть майже «шоу», коли двометрова фреза ресайклера на величезній швидкості вріжеться на десятки саниметрів в існуюче дорожнє покриття, ресайклер на місці на ходу перемеле його і одразу ж вистелить позаду бетонку – дорожню основу, яка на десятиліття гарантуватиме європейську якість дороги. Ця дорожня основа вже зробить дорогу проїздною. Зверху ще треба буде покласти шари асфальту та тонкий шар стирання, який також буде виконувати функцію гідроізолятора.

Загалом всю Набережну можна відремонтувати за кілька тижнів, не більше місяця. Єдина можлива затримка може статися через ремонт підземних комунікацій на одній з дільниць дороги, який виконуватимуть суміжники.

Це буде відповіддю і скептикам, і деяким так званим «журналістам», які, є така інформація, почали вже виконувати брудне пропагандистське замовлення під виглядом так званого «журналістського розслідування» щодо Набережної. Брехні ще буде багато, але правда завжди перемагає".

 

Олександр Шевченко також звернув увагу і на необхідність якісного обслуговування дороги в майбутньому: «Наше підприємство, яке буде ремонтувати дорожнє покриття має і техніку, яка буде підтримувати дорогу в ідеальному стані. Наприклад, є так звані сканери, які періодично проїжджаючи по дорозі будуть фіксувати навіть невидимі візуально тріщини в верхніх гідроізоляційних шарах і ремонтні бригади тут же їх ремонтуватимуть. І Набережна буде ідеальною на десятиліття за умови професійного обслуговування».

 

«Переконаний, що після Набережної ми зробимо поступово і всі інші дороги Івано-Франківська справді європейськими. Оце і буде нашим вкладом в життя по-новому не на словах, а на ділі», - переконаний О. Шевченко.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Набережну ім. Василя Стефаника можуть таки відремонтувати вже в цьому році

Набережна ім. Стефаника: Нескінченність ямкового жаху

Ремонт вулиці Набережної ім. Василя Стефаника. Боротьба прогресивного та архаїчного

Ремонт Набережної ім. Стефаника. Що краще – дешево і «як в Європі» чи дорого і погано? Не поспішайте з відповіддю!


28.09.2014 571 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1872
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1813
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1810
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5337 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2108 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1471

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

675

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

735

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

925

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

961
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1709
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3627
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10206
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26079
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10134 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7670
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

855
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1357
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

341
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1227
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

826
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1034