Великобританії загрожували НЛО?

Національний архів Великої Британії опублікував секретні документи, які стосуються обговорення НЛО британськими політиками, "вторгнення прибульців", а також сотні свідчень і розслідувань нерозпізнаних явищ військовими і поліцейськими.

Британські національні архіви щороку розсекречують документи, пов'язані з нерозпізнаними літальними об'єктами, з архівів міністерства оборони країни. Вони відомі як "файли НЛО" (UFO Files) і незмінно привертають до себе увагу громадськості і журналістів.

Цього разу в документах є обговорення феномена НЛО на рівні британського уряду. Зокрема палата лордів у 1978 році проводила дебати щодо питання повідомлень про факти появи нерозпізнаних літальних об'єктів у Великобританії.

Окрім цього, в одному з документів, котрий описано як інцидент "Війна Світів", розповідається про інцидент з НЛО в 1967 році, як про потенційну загрозу прибульців у Великобританії. Надійшли публічні повідомлення про шість невеликих "тарілок", які пересувалися в небі на півдні Англії у чіткому порядку. На сигнал про НЛО було вислано літаки військово-повітряних сил Великобританії, чотири поліцейських підрозділи, загін саперів, армійські частини і підрозділ спецслужби міністерства оборони.

Незабаром з'ясувалося, що "НЛО виявилися фальшивками", які зробили студенти з технічного коледжу Фарнборо, графство Хемпшир.

В іншому документі йдеться про відеоматеріал, знятий сім'єю в 2003 році, де НЛО зигзагоподібно мерехтить у небі червоними і білими кольорами. Ще один засекречений документ розповідає про доповідь екіпажу поліцейського вертольота, який бачив від 20 до 30 об'єктів, які світилися в небі над графством Кент. "Поліцію було відряджено для розслідування. Об'єкти рухалися швидше, ніж будь-який літальний апарат, зроблений людиною", - йдеться в документі.

Ще один з типових засекречених документів розповідає про повідомлення місцевого жителя, який бачив над своїм будинком об'єкт у формі сигари.

Усього було представлено 35 файлів, які містять 8500 сторінок з повідомленнями, включно з доповідями ВПС, фотографіями і малюнками очевидців про НЛО. Окрім цього деякі випадки пов'язані з викраденнями людей прибульцями.

У 2009 році Британське міністерство оборони також опублікувало чергову порцію документів про контакти з нерозпізнаними літальними об'єктами, які сягають періоду з 1987 по 1993 роки. Серед них - рапорт про трикутне НЛО, яке зависло над землею, а потім "відійшло зі швидкістю 500 миль на годину".

У той же час, Нік Поуп, який очолював на початку 1990-х років проект Міністерства оборони з вивчення НЛО, заявив, що британські військові льотчики, починаючи з 1980-х років, намагалися збивати нерозпізнані літальні об'єкти в небі над країною, хоча жодних конкретних успіхів у війні з інопланетянами так і не домоглися.

Міністерство оборони Великобританії відмовилося коментувати слова науковця. Проте дещо про спроби збити нерозпізнані літальні об'єкти відомо з офіційних джерел. У 2008 році в Англії було оприлюднено дані про те, як більш ніж 50 років тому пілот винищувача отримав наказ стріляти по НЛО. Але льотчик не зміг наздогнати ціль.

Але в грудні 2009 року міністерство оборони Великобританії повідомило про відключення телефонно-електронної "гарячої лінії", по якій військові приймали повідомлення британців про побачені ними нерозпізнані літальні об'єкти. У міністерстві пояснили цей крок тим, що за більш ніж 50 років вивчення повідомлень про помічені НЛО там не отримали жодного хоч трохи переконливого свідчення існування позаземних цивілізацій або наявності загрози для Великобританії з боку інопланетян.

 

За матеріалами РІА "Новости "


Кількість переглядів - 6323
04.05.2011 11:52
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цікаво