Михайло Вишиванюк: "Загальної команди вивішувати червоні прапори немає"

Про вивішення червоних прапорів на держбудинках в рамках святкування Дня перемони 9 травня говорити рано. Про це на вчорашній прес-конференції заявив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк.

За його словами, Президент ще не підписав закон, який 21 квітня прийняла Верховна Рада України. Нагадаємо, даний закон зобов'язує вивішувати разом із державним українським прапором червоний прапор на свято 9 травня. За відповідний законопроект проголосували 260 депутатів. «Загальної команди вивішувати червоні прапори немає» - заявив голова облдержадміністрації.

Очільник області зауважив, що, враховуючи базовий закон, на мітинг біля вічного вогню в Івано-Франківську ветеранам можна буде приходи з військовою атрибутикою і ніхто не має права їм в цьому перешкоджати.

Проте Михайло Вишиванюк підкреслив, що є Конституція, яку він чітко буде дотримуватися. З огляду на це, якщо Президент Янукович сьогодні-завтра підпише закон, прийнятий 21 квітня, на держбудинках таки замайорить червоний прапор.


Кількість переглядів - 2956
04.05.2011 07:02
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (3)
Вітер | 05.05.2011 11:52А чого чекати від не один раз перефарбованого комуніста! Тарас | 04.05.2011 17:16Все правильно !
А якщо припустимо (хоча це не реально) приймуть закон про виплату всім одноразововї допомоги. А Вишиванюк не захоче цього робити! Ви тоді що скажете ??? Буде закон про прапори , він зобовязаний його виконувати.
Андрій | 04.05.2011 10:14А цей тільки і чекає на команди.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло