Івано-Франківська міська рада: з виборцями і для виборців

Вже півроку діє новий склад Івано-Франківської міської ради. Хотів би декількома реченнями проаналізувати роботу нового депутатського корпусу і певні відмінності в роботі з попередниками.


1. Дисципліна

Пригадайте, як депутати минулої каденції по 2-3 години збиралися на сесію міськради. Як часто до кінця сесії депутати розбігалися, особливо після обідньої перерви. Як часто проблема, яку треба було вирішувати, заговорювалася і перетворювалася на довготривалі місячні сесії.
Сьогодні цього немає. Сесія розпочинається о 10.00, а закінчується інколи о 19-20-й годині, незважаючи на те, що бувають і перерви на обід, і важкі дискусії. За цей короткий час проведено 10 сесійних засідань, а це 16 прийнятих програм, 186 рішень, понад 1500 господарських питань для м.Івано-Франківська.

 

2. Конструктив та прагнення навести порядок

Незважаючи на те, що дуже часто в сесійній залі відбуваються дискусії між мером та депутатами, більшість з яких – представники ВО «Свобода», сесія все ж таки постійно приймає господарські рішення для Івано-Франківська. Депутати хочуть вникнути у господарський процес міста, визначити шляхи вирішення проблем, які накопичилися роками, особливо це стосується комуналки. Дискусії виникають часто ще й тому, що  законодавчо передбачено, що рішення про перерахування коштів, про призначення на посади керівників управлінь, відділів, комунальних підприємств приймає в одноособовому порядку міський голова, а його рішення є не завжди правильними та зваженими.

Оперативно прийнято бюджет міста на 2011 рік, бюджет розвитку, програму реформування УЖКГ, діє сформований виконавчий комітет, замінено проблемного директора КП «Водоекотехпром», присланого аж із збанкрутілого Бердянського водоканалу. Відбуваються публічні звіти керівників тих чи інших виконавчих підрозділів.

 

3. Відповідальність перед виборцями

Однозначно, депутати нашої каденції працюють з виборцями і для виборців. Відбуваються постійні депутатські прийоми. Тільки «свободівці» провели 47 депутатських прийомів, 438 мешканців Івано-Франківська звернулись до своїх депутатів. Всі питання, які стосуються того чи іншого виборчого округу перш за все вивчаються депутатом з виходом на місце. Бувало, що питання, які суперечили інтересам громади, знімалися тим чи іншим депутатом з розгляду виконкому та сесії.

А 24 толоки, які провели свободівські депутати у кожному мікрорайоні нашого міста з залученням симпатиків, засвідчили, що обранці прагнуть власним прикладом зберегти газдівські традиції галичан. Зрештою, в переповненому залі Народного дому №1 відбувся публічний звіт депутатів ВО «Свобода» за участю депутатів інших фракцій міськради.

 

4. Відстоювання української національної ідеї

Кожного місяця Верховна Рада зменшує повноваження місцевого самоврядування. То забрано 20 млн. грн. з міського бюджету внаслідок введення нового Податкового кодексу, то обмежено можливість рад впливати на фінансування ремонту доріг, то земельне законодавство змінює повноваження органів місцевого саморядування щодо виділення землі мешканцям міста. Фактично влада Партії регіонів хоче покласти українців на коліна через зменшення повноважень місцевих рад, особливо це стосується Західної України, де більшість має ВО «Свобода».

Тому ми змушені постійно приймати звернення до Президента України, до Верховної Ради чи з приводу відміни статусу героя України  провідникам ОУН Степану Бандері та Роману Шухевичу, чи з приводу утиску малого та середнього бізнесу, чи проти державної політики у сфері продажу алкоголю. Дійшло до того, що антиукраїнська влада змушує вивішувати червоні прапори на державних установах, а також легалізовує одностатеві шлюби, що суперечить християнським та національним цінностям. І хай не думають комуністи та представники Партії регіонів, що вони змусять нас виконувати волю Москви в українському Івано-Франківську. В травні, на противагу центральній владі, ми відсвяткуємо наше свято – День Героїв, річницю створення української дивізії "Галичина", 22 травня, на 150-ту річницю перепоховання Т.Г. Шевченка, встановимо пам’ятник скульптора Лео Моля.

Сьогодні депутати міської ради прагнуть навести лад в господарці міста Івано-Франківська, а також відстояти український зміст у час, коли йде наступ на все українське. Ми сподіваємося на вашу підтримку наших дій та спільну роботу.

 

Руслан МАРЦІНКІВ, секретар міської ради, ВО «Свобода»

 

"Західний кур'єр" за 28 квітня 2011 року


Кількість переглядів - 10374
03.05.2011 13:21
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (17)
Всім | 04.05.2011 17:25А свободівці з усього видно захвилювались. Це вже не ходити і триндіти, тут конкретну роботу показати треба. А показати нема що. І подібно що і не буде. Шкода. Ще одну ідею засрали жадібні маленькі людці. А.В. | 04.05.2011 15:57 Правильно це не політика - це господарка, тобто це питання мера та виконкому, тобто його команди. Та навіть якщо меру чешуться руки зробити, щось з цим приміщенням недобре - то рішення буде приймати міська рада і свободівці однозначно не дозволять продавати чи щось там. Без паніки шановні.
Сусмно читати такі ось коментарі, кого б не вибирали люди вони потім того і закопають, при чому не добираючи висловів і т.д.
В.А. | 04.05.2011 15:00Як упередити припис? та не виникла проблема за один день. Просто приміщення вже не раз хотіли пустити на продаж. А відомо, що чим гірший стан - тим дешевше. Я дуже добре знаю цю проблему, але не хочу влазити в цю полеміку. Простих людей потрібно захищати, роботу кухні потрібно в найкорощий термін відновити і на сесію потрібно підготувати питання і прийняти рішення. І взагалі молочна кухня - це не політика, це господарка. Феліксу | 04.05.2011 14:27То як по твоєму можна упередити припис санітарного лікаря. Ви що з глузду з"їхали??? Є припис, є виконання, тепер рішення за сесією міськради. Що ви як на базарі, їй Богу. Дивує позиція " чув дзвін..." і давай викрикати. Звичайно, коли дитяча кухня запрацює - цього ніхто не помітить, на той час будть нові "дзвоники" не по адресу, але дуже зручні для крику.
Фелікс | 04.05.2011 14:10Ідеологію Свободи ніхто не критикує, а тільки конкретні вчинки (швидше
бездіяльність приховану масою паперів - це окремі з Свободи, які
відбули безліч тренінгів добре вміють) її депутатського корпусу.
Люди, які обиралися у депутати мали точно знати чого вони туди ідуть і
яких результатів хочуть досягнути. Якщо вони тільки рвалися для
здобуття мандата - гріш їм ціна. Вони не повинні тільки чекати, що
люди їм скажуть, а випереджувати всі проблемні місця у житті міста.
Всі мої родичі уже давно позбулися від ілюзій щодо Свободи
zaharУУУУУУУУУУУ та всім інши | 04.05.2011 12:50Санітарний лкіар заборонив, журналісти відразу розтрубили, а ХТОСЬ ЗВЕРНУВСЯ З ЗАПИТОМ ЧИ ЛИСТОМ ДО СВОБОДІВЦІВ????? Батьки відразу побігли до журналістів, а вірніше журналісти організували, бо більшості батьків розуму на таке не вистачить, навіть до мера не апелювали. ОЦЕ І Є ПІАР на пустому місці, тепер погані своюбодівці, які "ненавидять маленьких дітей", винні у всіх бідах.
Чи ви отут тихо сидячи під столом, як правило обділені чимось, думаєте привернути увагу до чогось??? Язиком плескати це не діло, пишіть листа і в офіс до Свободи, СЛАБО???- однозначно СЛАБО!!! тихі сцикіливі строчилки, тішить що ці коментарі ви самі і читаєте, а це вкупі півтора чоловіки.
П.С. Я не свободівець, але усі хто постійно "обсирає" нічим не кращі за них, мало того запропонувати нічого не можуть і не вміють. Скільки мешканців вийшло на толоку, щоб прибрати своє власне місто? Нікчемні скиглярі та нероби, ніяка партія не наведе порядку там де народ під себе робить, це клініка причому невиліковна.
zahar | 04.05.2011 11:45В нашому місті з великим резонансом і невдоволенням мешканців, призупинили на невизначений час діяльність молочної кухні. Звичайно це зробила санепідслужба і її голова М. Недоступ, скажете ви. Звичайно є вина міського голови, який за шість років не побачив проблему з ремонтом на молочній кухні. Погоджуюсь. А у мене питання до «Свободи», яка має свого секретаря міської ради, більшість депутатів в міські раді, представник якої керує бюджетною комісією. Чому ж не вирішуєте питання? Чому ще не вирішили питання?!! Невже тому що ці маленькі діти не ходять з вами на мітинг і це не ваш електорат. Чи тому, що для вас в молочній кухні немає національної і націоналістичної ідеї, а відповідно і боротьби за неї?..
«Свобода», хочоте щось довести – доведіть! Є проблема – вирішуйте.
Фелікс | 04.05.2011 10:57Відповідальність Свободи - це прийти до влади, поставити своїх
кандидатів на всіх директорів ЖЕКів, начальників управлінь
міськвиконкому і щоденно гарувати! Критикувати і писати запити всі
вміють. От депутат - свободівець Капустяк їх 100 за один місяць
настрочив і що з того? Думаю, піар Свободи так само плаксиво
закінчиться, як солов"їна пісня одного з кандидатів на міського
голову. Свобода - це когорта ідейних націоналістів, забудівників,
дітей, амбітних і нереалізованих в житті людей. Шкода, що до виборів
далеко, але змін не буде - вони за пів року цілком показали своє
справжнє лице. Просто, ТРИНДУНИ
Франко | 04.05.2011 10:51нагадує організований дитячий гітлерюгенд. Справжній фюрер в тіні Ромчик
Онуфріїв, а партайгеноссе Русланчик. Дорвалися до коритця
Олесь | 03.05.2011 22:45А ще закидали всі служби депутатськими запитами. Треба було написати скільки запитів на кожну сдужбу. А служби-це люди, які працюють на роботі і матюкаються, бо коли мають займатися тими запитами.

пішохід | 03.05.2011 19:50дороги дійсно погані особливо набережна, дудєва та багато інших у примисловій зоні, та й центральні могли б бути кращими, але ще є час до зими то може ще щось і відремонтують, головне що є бажання ПЭТЯ | 03.05.2011 18:53ужос кого ми обралиииииии фініш | 03.05.2011 16:49Та ні фіга ви друзі не зробили - порвали два баяна і 10 вишиванок на мітингах і спсували стоси паперів на звернення до яника, з яких йому навіть поржати в падло. Краще би дійсно зайнялися чимось для міста - дорогами, жеками і тд. А тут шось перемог не видко. Ануша грозилися відставити за провальну роботу, і що? Робота так і лишилася провальною, а ви тихонько сопите в дві дірки. Чи вже в долі? Скільки підкинув? Чи просто розвів як лохів? А піпл пробуєте толоками своїми годувати. На фіг ваші толоки і прийоми, краще організуйте нормальне прибирання жеками і не треба буде ніяких толок з партійними прапорами. Даун | 03.05.2011 16:40Дауни Ігор | 03.05.2011 14:31Що вміє робити Свобода?Вигукувати різні гасла та проводити мітинги розміром 10 чоловік.Подивіться на тих хто сидить в міській раді з 30 25 випадкові люди студенти,пенсіонери!!!ЖАХ!!! Пес | 03.05.2011 14:01Врятуй нас Боже від тої Свободи, а від москалів ми самі врятуємося.... Rsrs | 03.05.2011 13:55Свобода піариться... От що в них добре виходить, то звернення до президента писати. А от з дорогами - проблеми. Але тепер хоч ясно з кого питати за ті дороги. Зі статті видно, що відповідальність бере на себе "Свобода".

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги