Відбулось перше засідання Громадської ради при голові Івано-Франківської облради

В п'ятницю, 29 квітня на своє перше засідання зібралася Громадська рада місцевого самоврядування при голові Івано-Франківської обласної ради Олександру Сичу. Як зауважив Сич, створення такої ради є логічним кроком у процесі розвитку місцевого самоврядування на Прикарпатті.

 

Сама рада складається з представників громадських організацій. Ключові вимоги, за якими можна в неї потрапити, — аби організацією була обласною та дієвою, а для політичних партій вхід заборонено.

Вже перед першим засіданням до участі у раді зголосилися 63 організації, щоправда, прийшло тільки 54. Напрямки їх діяльності найрізноманітніші - молодіжні, професійні, благодійні і патріотичні.

На новостворену раду покладаються два ключові завдання. «Збиратимемо їх, аби вони дали свою точку зору на ті чи інші питання, тим більше, якщо ці питання мають великий суспільний резонанс. І друге — ми будемо залучати їх до обговорення профільних питань у профільних комісіях» - говорить Олександр Сич.

 

Робота ради має тільки рекомендаційний характер. Як зазначив Сич, рада буде своєрідним барометром, який показуватиме, як до того чи іншого питання ставиться громада.


Кількість переглядів - 3424
02.05.2011 17:42
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
red bottom shoes | 25.03.2014 06:46thank you for share!
red bottom shoes http://redbottommshoes.org

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги