Франківська обласна бібліотека взяла участь у ярмарку інновацій

Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка взяла участь у першому ярмарку інноваційних бібліотечних послуг та електронного урядування, який відбувся в Національному центрі «Український дім» у Києві.

 

Його організаторами виступили програма «Бібліоміст», Міністерство культури України, Українська бібліотечна асоціація, Програма сприяння Парламенту агенції США з міжнародного розвитку та Відділ преси, освіти і культури посольства США в Україні.

 

Наша бібліотека представляла проект «Методична майстерня» — бібліотечну послугу з використанням безкоштовного доступу до Інтернету для викладачів іноземних мов навчальних закладів області. Експозиція бібліотеки привернула увагу не тільки відвідувачів ярмарку, а й засобів масової інформації та інформаційних центрів столиці.

 

Проект «Методична майстерня» розглядали в номінації «інноваційні проекти бібліотек у сфері впровадження та використання електронних ресурсів». Його визнано переможцем. Бібліотеку відзначено та нагороджено цінними подарунками — пристроєм для читання електронних книг, новими виданнями, серед яких «Кобзар» Тараса Шевченка в електронному варіанті.

 

Серед почесних гостей ярмарку були заступник міністра культури України Вікторія Ліснича, заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко, народний депутат Володимир Яворівський, директор ініціативи «Глобальні бібліотеки» Фундації Білла і Мелінди Гейтс Дебора Джейкобс, посол США в Україні Джон-Ф. Тефт, президент Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів Роберт Пірсон, директор програми «Бібліоміст» Матей Новак та багато інших.


Кількість переглядів - 2467
29.04.2011 20:20
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
http://business-for-sale.com.ua/ аренда двухкомнатного дома посуточно одесса.