На вихідних відбудуться молодіжні змагання з пішого туризму – «Стежками Героїв»

З 30 квітня до 3 травня, вже в дванадцяте, на території Українських Карпат відбудуться  найбільші в Україні  молодіжні змагання з пішого туризму – «Стежками Героїв», організатором яких є всеукраїнська скаутська організація Пласт.

Метою змагань є масове залучення молоді до спортивного туризму і краєзнавчої роботи, відродження і розвиток славних традицій українського мандрівництва.

 

Цього року змагання обіцяють бути рекордними по числу учасників, адже вперше вони будуть мати статус офіційних змагань не лише Федерації спортивного туризму, але й Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Загалом організатори розраховують, що участь візьме до 400 учасників в складі 50 команд із більшості регіонів країни. 

Учасниками  змагань будуть команди молодіжних громадських організацій, шкільних та позашкільних закладів освіти, які  за кілька днів подолають до 160 км гірськими  стежками Гуцульщини в межах Івано-Франківської та Чернівецької областей. Окрім мандрівного етапу змагань, команди демонструватимуть свої знання з туристської техніки: основ альпінізму, першої медичної допомоги, орієнтування на місцевості, розпалювання багаття тощо. 

Голова  Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, який свого часу був головою всеукраїнської скаутської організації Пласт, візьме участь у відкритті змагань, яке відбудеться у суботу 30 квітня о 12.00 в селі Дора Яремчанської міської ради.


Кількість переглядів - 2621
29.04.2011 14:18
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги