У Міжнародному інвестиційному форумі у Тернополі візьмуть участь високопосадовці Івано-Франківщини

Заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Руслан Гусак, голови районних державних адміністрацій та міські голови міст обласного значення Івано-Франківщини візьмуть участь у VI Міжнародному інвестиційному форумі та засіданні Міжнародного трейд-клубу, що проходитиме 28-29 квітня у Тернополі.

 

Пленарне засідання VI Міжнародного інвестфоруму за участю членів Міжнародного трейд-клубу відбуватиметься в Тернопільському національному економічному університеті (ТНЕУ).

 

У програмі - підписання угод про міжнародне міжрегіональне співробітництво Тернопільської області, нагородження переможців конкурсу «Кращий інвестор року».

 

Члени Міжнародного трейд-клубу та учасники VI Міжнародного інвестиційного форуму ознайомляться з роботою ТОВ «Інтеграл», проведуть екскурсію в Збаразький замок, Почаїв, оглянуть Свято-Успенську Почаївську Лавру.

 

Довідково. Міжнародний трейд-клуб був створений у 1992 році з ініціативи Торгових радників Посольств Угорщини, США і Польщі за сприяння Міністерства зовнішніх зв'язків України. Ця організація об'єднує представників майже 60 посольств і міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Члени трейд-клубу сприяють розвиткові торгівлі між Україною та світовим співтовариством. В складі Міжнародного трейд-клубу - представники економічних служб посольств різних країн, міжнародного бізнесу, дипломати.


Кількість переглядів - 2239
27.04.2011 22:01
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги