Розсекречені у ФБР документи про НЛО і "труднощі перекладу"

Увечері 17 квітня Алла Мазур у новинному випуску "ТСН-Тиждень" на телеканалі "1 +1" (головне за минулий тиждень) повідомила новину, яка вже тиждень кочує українськими ЗМІ: американське федеральне бюро розслідувань оприлюднило архівні документи, які частково підтверджують падіння НЛО в 1947 році в штаті Нью-Мексико. Мається на увазі горезвісний "Розуеллській інцидент" ...

Втім, оприлюднені у ФБР документи, привернули до себе увагу не тільки в Україні. Британський уфолог Нік Поуп поспішив заявити, що впевнений в достовірності інформації, яка міститься в опублікованих документах. Вони, за словами Поупа, можуть стати доказом існування інопланетян! Саме з таким сенсаційним твердженням українські ЗМІ дружньо почали дублювати новину про розсекречені документи.

Що ж оприлюднено насправді? Про що саме йдеться в розсекреченому документі? Чи може це бути доказом існування інопланетян або правдивості так званого "Розуеллського документа"?

Розбираючи дану новину на складові, перш за все українські уфологи звернули увагу на гіперболізацію подій.

По-перше, розміщений на офіційному сайті ФБР документ, насправді ніякий не розсекречений (швидше, переопублікований). Відомий експерт в області НЛО Брюс Маккабі говорить, що вперше побачив цей документ у 1977 році, і, більше того, опублікував його у своїй книзі в 2000 році.

 

 

Опублікований ФБР документ переказує розмову, але не може служити доказом чого-небудь ...

По-друге, зміст документа зводиться до переказу розмови одного із співробітників ФБР (Гая Хоттела) з якимсь дослідником з Військово-повітряних сил США, який і доповів йому про розмову з ще однією неназваною людиною, яка нібито бачила НЛО і що в ньому перебували  інопланетяни! Цей документ адресований на ім'я директора ФБР і за своїм змістом нічого доводити не може!

Більш того, на офіційному сайті ФБР є маса документів з абревіатурою НЛО (достатньо скористатися рядком пошуку на їхньому сайті), але чомусь не звернули на себе таку пильну увагу. З когорти опублікованих там документів випливає висновок, що проблема НЛО перебувала під пильною увагою ФБР, щоправда, будь-яких доказів існування самих НЛО в цих паперах немає (як це афішувалося днями в українських ЗМІ)!

Тим часом, галас навколо документа, як передбачається деякими уфологами, робиться (періодично) свідомо для підняття хвилі звинувачень на адресу влади, яка приховує від громадськості інформацію про НЛО і інопланетян. Ті, у свою чергу, як завжди, це заперечують.


Кількість переглядів - 5895
25.04.2011 14:36
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги