Підведено підсумки Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

21 квітня 2011 року на базі обласної дитячої клінічної лікарні відбулася прес-конференція для ЗМІ та вручення медичного обладнання чотирьом дитячим лікувально-профілактичним закладам області за підсумками Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» 2010 року в Івано-Франківській області. У прес-конференції взяли участь заступник голови облдержадміністрації Р. Іваницький, координатор акції Т. Слободян, заступник начальника ГУОЗ ОДА З. Ціхонь, начальник управління сім'ї та молоді Р. Заремба, головний лікар ОДКЛ Р. Котурбаш, лікарі та журналісти.


З 3 по 23 травня 2010 року в області було проведено У щорічну Всеукраїнську акцію «Серце до серця».
Мета акції – розвиток та популяризація молодіжного волонтерського руху, утвердження та пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді, суспільний збір коштів для допомоги новонародженим дітям  різними вадами.

Акція була затверджена розпорядженням ОДА від 03.03.2010 р. «Про підтримку У  Всеукраїнської акції «Серце до серця».
До проведення акції було залучено понад 800 волонтерів.

Акція відбулася за активної участі та підтримки обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, головного управління охорони здоров’я , управлінь у справах сім’ї та молоді , спорту , освіти та науки, преси та інформації облдержадміністрації, членів різних громадських та благодійних об’єднань, релігійних громад, учнівської та студентської молоді, зокрема НСОУ Пласт, Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому.

Під час проведення Всеукраїнської благодійної акції «Почуйте всі» в області було зібрано 190,2 тис. грн.
За підсумками акції для обласної дитячої лікарні було закуплено медичне обладнання на суму 202,7 тис. грн., зокрема 7 пульсоксиметрів та монітор пацієнта.

Головною умовою передачі придбаного обладнання в користуванні лікарні є безкоштовне діагностування та лікування на ньому дітей. Кожна окрема одиниця обладнання, встановленого у лікарні, означена логотипом Фонду.
За придбаним Фондом обладнання здійснюватиметься різновекторний контроль з боку Фонду та нерегламентований контроль з боку громадян.

З 1 по 15  травня 2011 року в області буде проведено УІ щорічну Всеукраїнську акцію «Серце до серця», яка буде присвячена проблематиці дітей, хворих на цукровий діабет.


Кількість переглядів - 4689
25.04.2011 12:07
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги