Зварич, Чуднов і Личук - "ЗА" червоні прапори

Як повідомляє парламентський кореспондент "Фіртки", вчора, 21 квітня Верховна Рада України зобов'язала вивішувати разом із державним українським прапором червоний прапор на свято 9 травня.

 

За відповідний законопроект проголосували 260 депутатів.

 

Червоний прапор трактується в законі, як "символ перемоги радянського народу, його армії та флоту над фашистською Німеччиною у роки Великої вітчизняної війни".

 

Згiдно iз законом, зовнiшній вигляд копій прапора Перемоги має вiдповiдати вигляду штурмового прапора ордена Кутузова другого ступеня 150-ї Iдрицької стрiлецької дивiзiї.Перед цим депутати від БЮТ та НУНС після оголошення розгляду цього питання вимагали перерву. Однак головуючий на засіданні перший віце-спікер комуніст Адам Мартинюк відмовив це робити, зазначивши, що у залі немає керівництва фракцій.

 

У відповідь на це депутати підняли жовто-блакитний прапор поряд із трибуною. Після цього депутати від більшості розгорнули червоний прапор з іншого боку трибуни.

 

 

В поіменному голосуванні про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги) (№8157) - за основу та в цілому проголосували "За": 260 депутатів. Проти: 52. Утрималися: 1. Не голосували:62. Всього:375.

 

Івано-Франківські депутати проголосували наступним чином:

Келестин В.В Не голосував

Зварич І.Т За

Личук В.І За

Чуднов В.М За

Шлемко Д.В Проти

Круць М.Ф Відсутній

Палиця І.П За

Шкутяк З.В Проти

Ткач Р.В Проти


Кількість переглядів - 3248
22.04.2011 08:34
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
дідо | 23.04.2011 23:42перевертні....(ті,що "ЗА")
..і ніякі це не франківські дупутати...Я цих покручів не вибирав...
А ви???
Наталя | 22.04.2011 10:38А може тим хто проголосував "за" цей маразм купити білет в один бік на місяць щоб вони там поставили червоний прапор.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги