Місяць – космічний корабель прибульців?

 

Існує думка, що Місяць – ні що інше, як інопланетний космічний корабель. А що, цілком імовірно, ідеально кругла форма володіє найкращими космічними характеристиками.

 

Такий корабель повинен бути міцною, металевою конструкцією, з приблизною товщиною стінок близько двох з половиною десятків кілометрів.

 

Для того, щоб оберегти корабель від втрат тепла, його покрили спеціальним захистом, товщина якої досягає кілька кілометрів. Саме в ній утворилися метеоритні кратери, і створився рельєф Місяця.

 

Усередині повинно існувати досить значне порожнє місце, для механізмів руху, ремонту корабля і підтримуючих життя пристроїв. Теоретично можливо, що велика частина маси Місяця знаходиться в її глибинах. Здогадки про вміст можуть бути нескінченні.

 

Розглянемо деякі особливості параметрів нашого супутника. Моря Місяця – темні плями на поверхні Місяця, які видно не озброєним оком. Вважається, що вони утворилися від ударів гігантських планетоїдів, а пізніше були заповнені розплавленої лавою. Не зрозуміло, яким чином лава з центру Місяця покрила рівним шаром такі простору і чому за зовнішнім виглядом більше нагадує водну поверхню океанів, ніж лаву вулканів?

 

Якщо врахувати, що захисний шар Місяця грав величезну роль для її мешканців, тому удари зустрічних метеоритів були передбачені і до них підготувалися. Мабуть, були створені певні машини для відновлювальних робіт на поверхні, які зуміли рівним, ідеальним шаром покрити площі місячних морів.

 

Якщо зіставити співвідношення метеоритних ударів на так званих місячних морях, і на інших частинах супутника, то в моря в 15 разів більше припадали удари. Це говорить, що вони відносно свіжі і були утворені пізніше, ніж сама Місяць.

 

Це всього лише гіпотеза, що вимагає точного наукового фундаменту. Але такі питання, як: «Хто зробив Місяць? З якою метою? І куди поділися жителі Місяця? »Досі залишаються без відповіді.

 

Яку пам’ять могли б залишити інші цивілізації, що побували на нашій планеті? Зрозуміло, що після прибування у нас, вони залишили б непрямі докази, які б збереглися до наших днів. Який пам’ятник залишити гостям з далеких планет, що подолали міжзоряний шлях, щоб його зуміли осмислити? Де його спорудити?

 

По-перше, такий пам’ятник повинен бути довговічним, щоб дочекатися свого моменту, коли ідея і знання, з якими він був закладений, будуть сприйняті.

 

По-друге, він повинен намагатися залучати громадську увагу своїми габаритами, яскравістю, неповторністю.

 

По-третє, він повинен нести в собі корисну інформацію, а також пробуджувати інтерес до зірок.

 

Також, він повинен не тиснути на людину, а вчити його спостерігати, порівнювати, збирати інформацію.

 

Нарешті, він повинен бути створений поступово, щоб штучність не впадала в очі.

 

Вчений В. Коваль стверджує, що для того, щоб не зводити пам’ятник невідомо де і для кого, щоб уберегти його від згубних впливів Землі (злив, вітрів, перепад температур тощо) і зробити видимим для всіх людей – його найкраще помістити в космос.

 

І як не дивно, Місяць відповідає всім вищезазначеним вимогам. Помітний, великий, привабливий об’єкт підходить під критерії інопланетного пам’ятника на всі 100%.

 

Не варто забувати, що саме завдяки Місяці, людина усвідомила теорію небесних явищ. Відомо, що Місяць у 400 разів менше Сонця, однак, вона майже в стільки ж разів ближче до Землі. Тому ми бачимо їх під одним і тим же кутом.

 

Звідки ж узялася Місяць? Автори гіпотез вважають, що прибульці знайшли її між Марсом і Юпітером, де повинна була обертатися планета Фаетон. Виходить, що Місяць це частина Фаетона?

 

Факты и мысли


14.07.2014 1013 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1878
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1817
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1814
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5351 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2112 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1476

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

681

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

738

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

930

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

967
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1716
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3632
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10212
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26085
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10138 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7676
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

858
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1360
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

346
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1233
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

830
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1038