Ціна паркування автомобіля в Івано-Франківську зросте до 3 гривень

На сьогоднішньому засіданні Івано-Франківського міського виконавчого комітету встановлено новий тариф на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів в місті.

В підпорядкуванні івано-франківського комунального підприємства «Технічний центр «Сервіс-Авто» знаходиться 593 місця парковки в центрі міста. Через фінансові труднощі, підприємство довгий час було збитковим. З пропозицією підняти ціну паркування в Івано-Франківську виступив керівник підприємства  Ярослав Квас. На сьогоднішньому засіданні міськвиконкому він запевнив, що нова ціна послуг з паркування автомобіля, яка становитиме 3 гривні за 1 годину парковки, дасть змогу ДКП «Технічний центр «Сервіс-Авто» через кілька місяців стати прибутковим підприємством. Нагадаємо, що раніше ціна парковки становила 2 гривні за 1 годину стоянки автомобіля.

Міськвиконком прийняв рішення затвердити новий тариф, але зобов’язав комунальне підприємство привести територію парковок до норм благоустрою та намалювати нову дорожню розмітку.


Кількість переглядів - 3488
19.04.2011 15:01
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
вот так... | 19.04.2011 16:25нормально, Квас красавчик. Іван | 19.04.2011 15:41А де обгрунтування

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цікаво