Толока-2011: Вишиванюк прибирав на Коломийщині, Плавюк займався благоустроєм на Тисменичиині

Минулої суботи, 16 квітня, керівники обласної державної адміністрації та працівники апарату і управлінь взяли участь у загальнообласній передвеликодній толоці у межах Всеукраїнської акції «За чисте довкілля-2011».

 

Зокрема, голова ОДА Михайло Вишиванюк працював разом із земляками на Коломийщині; перший заступник голови ОДА Василь Плавюк долучився до робіт із благоустрою у Бурштині, Галицькому і Тлумацькому районах; заступник голови-керівник апарату Роман Струтинський, депутат обласної ради, взяв участь у масовій громадській толоці у м. Яремче, на Косівщині та Верховинщині.

 

За словами голови Верховинської РДА Василя Гондурака, на території району у цей день посаджено більше 3 тисяч дерев та кущів.

 

Відповідно до Плану-схеми залучення апарату та управлінь ОДА до проведення обласної толоки, затвердженого начальником управління ЖКГ Олександром Дерев'янком, працівники апарату ОДА садили дерева, прибирали дамбу на р. Бистриця Надвірнянська зі сторони Угорник; представники управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій прибирали частину території кладовища у с. Чукалівка, головного управління праці та соціального захисту населення - площу Міцкевича та сквер «Вали»; працівники головного управління економіки наводили порядок на території міського парку ім. Тараса Шевченка та на берегах озера, а головного управління промисловості та розвитку інфраструктури - садили дерева біля міського озера; представники головного фінансового управління прибирали територію довкола озера, що в мікрорайоні Пасічна, а головного управління агропромислового розвитку - територію парку Військових ветеранів, сквер «Княгинин»; головне управління регіонального розвитку та будівництва наводило благоустрій на дамбі р. Бистриця Солотвинська, а головне управління охорони здоров'я прибирало територію Меморіального скверу по вул. Степана Бандери, тоді як працівники управління архітектури та містобудування працювали на Вічевому майдан, управління ЖКГ - подбали про прилеглу до адмінбудинку територію; працівники головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту наводили лад біля міського озера по вул. Г. Мазепи - садили та вапнували дерева.

 

Тим часом працівники головного управління правової роботи та внутрішньої політики впорядковували територію лісоекоцентру у с. Підгір'я Богородчанського району.


Кількість переглядів - 4010
19.04.2011 06:20
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ