СЕРЕД ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ Є ІНОПЛАНЕТЯНИ!

В переддень Дня космонавтики ФБР розсекретило документи про «міжпланетне ДТП» 1947 року. У зв'язку з чим «Коментарі» запитали у депутатів, чи вірять вони в «зелених чоловічків». 

 

«Та ну вас», - відмахнувся від кореспондента «Коментарів» депутат від «НУ-НС» Геннадій Москаль. «Які там інопланетяни? Не треба боятися інопланетян. Треба боятися своїх доморощених можновладців», - зазначив генерал міліції.

 

А ось лідер КПУ Петро Симоненко вважає, що розбиратися в інопланетних проблеми повинна наука. «На питання про існування позаземних цивілізацій повинні відповідати вчені. Саме наука зобов'язана довести: так, інопланетяни існують. Я не виключаю, що ми не самотні у Всесвіті, що десь є інші цивілізації. Але я не знаю, як підходити до них з нашими земними мірками і визначати, який у них рівень розвитку, спосіб передачі інформації і т.д.», - зазначив депутат. На його думку, до будь-яких повідомлень про існування інопланетян потрібно підходити не з точки зору сенсації, а науково.

 

«Я не вірю, що ми одні у Всесвіті. Чи є хтось, крім нас - не знаю. Але в будь-якому випадку, було б наївно вважати, що життя може бути тільки на планеті Земля. Напевно є інші форми цивілізації. Які - покаже наука», - відзначив« бютівець» Андрій Шкіль.

 

А «регіонал» Владислав Лук'янов, якого «Коментарі» застали своїм дзвінком в Барселоні, вважає, що вийти із землянами на зв'язок представникам позаземних цивілізацій заважає... низький рівень їх розвитку. «Теоретично, виходячи з принципу, що життя універсальне, позаземні цивілізації можуть існувати. Напевно, вони розосереджені по всьому Всесвіту. Але, очевидно, їх рівень розвитку не дозволяє їм вийти з нами на зв'язок», - припустив депутат. Він скептично поставився до знахідки ФБР в 1947 році, назвавши це «історією з ряду вигадок».

 

Депутат з «НУ-НС» Олесь Доній також допускає існування інших цивілізацій, однак визнає, що остаточно повірить у них, тільки якщо побачить літаючу тарілку. «Мабуть, зіграло свою роль матеріалістичне виховання: поки не побачу - не повірю. Хоча, звичайно, розумію, що якщо у Всесвіті могло зародитися одне життя й одна цивілізація, то немає нічого дивного, якби зародилася ще одне життя і цивілізація. Питання в тому, наскільки величезний Всесвіт, і, відповідно, які шанси того, що кілька форм життя можуть перетнутися», - зазначив депутат. На його думку, відповіді на це питання поки що не може дати ніхто.

 

А Валерій Баранов з фракції Народної партії стверджує, що стикається з інопланетянами кожен день. «Безумовно, я вірю в інопланетян! У нас і в Раді таких багато. Розмовляєш з ними, і бачиш, що тебе не розуміють. Ці люди не можуть навіть вловити причинно-наслідковий зв'язок, особливо це стосується доходної та видаткової частини бюджету», - зазначив депутат. За його словами, часто зустрічаються і такі інопланетяни, які по п'ятницях крадуть чоловіків, а повертають їх тільки в понеділок. «Одна біда - дружини в це не вірять», - поскаржився парламентарій.

 

Фото: PHL

Головне фото з ​​сайту kinopoisk.ru


Кількість переглядів - 5415
12.04.2011 15:42
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
nike air max 90 shoes | 08.04.2014 07:53Pop Over To THIS Site
nike air max 90 shoes http://nikeair-max90shoes.com
Тарас | 12.04.2011 20:47Геннадій Москаль сказав про доморощених можновладців ..... )))
Люблю людей які є самокретичними. Гарно себе оцінив

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги