Через зростання сатанізму зростає потреба в екзорцистах

Римська католицька церква повідомляє, що сплески активності сатаністів, підігріті Інтернетом, призвели до гострої потребі в екзорцистах.

 

Експерти заявляють, що завдяки всесвітній мережі, отримати доступ до інформації про поклоніння дияволу стало дуже легко.

Екзорцизм став головною темою на шестиденній конференції під юрисдикцією Університету Ватикану в Римі.

 

Спеціаліст з небезпек, яким піддаються молоді люди через зацікавлення сатанізмом, з цього університету Карло Кліматі заявив: «Завдяки Інтернету знайти інформацію про сатанізм стало набагато простіше, ніж у минулому».

 

«Вам потрібно тільки пару хвилин, щоб зв'язатися з сатаністами або щоб почати вивчати окультні науки. Але конференція проводиться не для того, щоб розповісти, як стати екзорцистом, а для того, щоб поділитися інформацією про екзорцизм, сатанізм і секти, щоб допомогти сім'ям та священикам. До групи особливого ризику входять молоді люди, що мають серйозні проблеми або тендітну психіку», - повідомляє Кліматі.

 

За його словами, завданням семінарів стало ретельне дослідження зі «всією серйозністю і науковою суворістю» такого явища як сатанізм, виключаючи поверхневий і чуттєвий підходи.

 

Конференція в Римі зібрала 60 представників католицького духовенства, а також докторів, психологів, психіатрів, працівників соціальної сфери, які займаються молоддю, щоб вони могли обговорити заходи по боротьбі з небезпеками, які таяться в поклонінні дияволові.

 

Організатори конференції стверджують, що популярність сатанізму серйозно недооцінюється в останні роки.

 

«Сталося відродження руху», заявляє колишній екзорцист Габріель Нанні.

 

У теорії будь-який священик може здійснити обряд екзорцизму - ритуал, що включає в себе молитви для вигнання демона з людини, яка вважається одержимою.Але представники Ватикану 3 роки тому повідомляли, що парафіяльний священик повинен покликати професійного екзорциста, якщо є підозри, що один з парафіян потребує очищення від злих сил.

 

Член Ватиканської Конгрегації з канонізації святих отець Нанні каже, що екзорциста треба кликати, якщо є «тверда впевненість, що людина одержима».

 

Це може виражатися через радикальні і турбуючі зміни в поведінці і голосі, або через несподівану здатність говорити на іноземних мовах, або незв'язна мова.

 

Поки кількість реальних випадків одержимості демонами залишається відносно маленькою, «ми повинні бути насторожі, бо окультні і сатанистські практики поширюються з великою швидкістю, почасти за допомогою Інтернету і нових технологій, з-за яких стало легше отримати доступ до ритуалів», розповідає батько Нанні .

 

У минулому році головний екзорцист Ватикану заявив, що диявол проник у саме серце католицької церкви - у Ватикан.

 

Батько Габріель Аморт заявив, що одержимих демонами людей рве осколками скла і шматочками заліза, вони кричать, пускають слину, ридають, богохульствують. Також одержимих треба обмежити в русі.

 

Він оголосив, що сексуальні скандали, які поглинули католицьку церкву в США, Ірландії, Німеччині та інших країнах, це доказ війни, яку веде Антихрист проти Ватикану. Він же повідомив, що папа Бенедикт XVI «воістину» надає великого значення практиці екзорцизму.Джерело: mixednews.ru


Кількість переглядів - 3457
12.04.2011 10:48
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ