В США розсекретили документ про падіння НЛО

Землян попередили про зустріч із злими прибульцями ФБР розсекретило документ, який, до радості уфологів, розповідає про таємничу подію в містечку Розуелл (США, штат Нью-Мехіко), знаменитого на весь світ чутками про те, що нібито там впала літаюча тарілка і появою фотознімку останків інопланетянина.

 

Є й відео, датоване 1947-м роком. Багато скептиків вважали, що все це фікція, але тепер їм надано офіційний документ, датований, щоправда, 1950-м роком, в якому констатується, що якийсь агент ФБР (його ім'я ретельно витерто) повідомив про виявлення в пустелі трьох літаючих тарілок, в яких знаходилися тіла людиноподібних істот у сріблястому одязі. Їх зріст становив всього один метр.

 

У розсекреченому документі також вказується ймовірна причина катастрофи - вплив наземних радарів. Доказом це навряд чи можна вважати, але факт залишається фактом: уряд США в середині XX століття виявляв неабиякий інтерес до тієї частини країни.

 

З документів, представлених ФБР на сайті The Vault, випливає, що у руки офіцерів американських ВПС дійсно потрапили загиблі інопланетяни, пише газета The Daily Mail.

 

Агент у донесенні під назвою "Літаючі тарілки" повідомляв директора ФБР, що "три так звані літаючі тарілки були знайдені у Нью-Мексико", посилаючись при цьому на слідчого Військово-повітряних сил, який поділився з ним цією інформацією. "Їх описали як об'єкти круглої форми з потовщенням у середині, діаметром приблизно 15 метрів. У кожному з них знаходилося три тіла людських контурів, однак ростом лише 90 см", - писав агент.

 

Тіла були одягнуті "у металеву тканину дуже тонкої структури. Кожне тіло було перебинтоване в манері, яка нагадує маскувальні костюми льотчиків-випробувачів". Інформатор, чиє ім'я залишилося у секреті, повідомив Г.ХОТТЕЛУ, що літаючі тарілки зазнали катастрофи у Нью-Мексико "у зв'язку з тим, що влада має у своєму розпорядженні там досить потужний радар, і вважається, що випромінювання радара пошкодило механізми управління "літаючих тарілок". Спроб продовжити розслідування агент не робив.

 

Інше донесення свідчило, що "диск" був зовсім не тарілкою, а мав шестикутну форму і нагадував метеозонд. Публікація документів, можливо, підніме нову хвилю звинувачень на адресу влади у приховуванні від суспільства інформації про виявлення інопланетян.

 

Перша реакція зраділих уфологів на розсекречені документи вже є. Зокрема, британський експерт з НЛО Нік Поуп заявив, що упевнений у достовірності інформації, яка міститься в оприлюднених документах. Вони, за словами Н.Поупа, можуть стати доказом існування інопланетян, пише газета The Sun.

 

Містечко Розуелл штату Нью-Мексико стало відоме після події, яка сталася на початку липня 1947 року. Спочатку представники військової влади повідомили через ЗМІ, що знайшли "літаючі тарілки", однак вже через добу узяли свої слова назад: виявилося, що вони підібрали уламки метеорологічного зонда. Суспільство повірило цьому поясненню, однак наприкінці 1970-х деякі військовослужбовці, причетні до цього інциденту, заявили, що знайдено все ж саме літаючі тарілки.


Кількість переглядів - 7109
10.04.2011 13:29
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло