Левко Лук’яненко про арешт Ганни Сінькової: Дівчину потрібно негайно звільнити! (оновлено)

Ганна Сінькова арештована за участь в «мистецькій акції» - «Cмаження яєчні на вічому вогні» в Києві. Їй загрожує 5 років ув’язнення. Левко Лук’яненко з цього приводу заявляє:  «Яка тюрма? За що тюрма? Це неймовірно, адже в кримінальному кодексі немає такого злочину!»

 

«Дівчину потрібно негайно звільнити з СІЗО. Попереднє слідство в такій пустопорожній справі може відбуватись і без утримання підозрюваного під вартою. Її вчинок не вимагає ізоляції від суспільства.

 

Якщо Кучму, якого підозрюють в замовному вбивстві, не садять до СІЗО, як можна за таку річ, як яєчня, вживати настільки жорстокі заходи?

 

Такі жорсткі заходи щодо Ганни необґрунтовані, і свідчать про упереджене ставлення правоохоронних органів», вважає багатолітній політв’язень комуністичного режиму Левко Лукєяненко.

 

29 березня 2011 року заарештовано поетесу, студентку, члена Національної спілки театральних діячів України, лідера мистецького об’єднання «Братство Святого Луки», активістку БРАТСТВА Ганну Сінькову.

Наразі 20-тирічну дівчину з інтелігентної родини тримають в одній камері з повіями та наркоманками, хворими на туберкульоз

Прокуратура Печерського району звинувачує її за ст.297 ч.2 (до 5 років позбавлення волі) за участь Ганни в мистецькій акції зі смаженням яєчні на більшовицькому пропагандистському об’єкті з блюзнірською назвою «Парк вічної слави» в Києві 16 грудня минулого року. 

Співробітники карного розшуку увірвалися до квартирі Ганни, вилучили комп’ютер та всі особисті речі. Після допиту в Печерському райвідділі дівчину негайно доставили до ІТТ (ізолятора тимчасового тримання), аби не дати змоги батькам та адвокату зустрітися з арештованою та передати їй передачу. Наступні дні у райвідділі та прокуратурі Печерського району тривали багатогодинні допити за участю слідчого в справі Дмитра Цуркана та заступника прокурора району

1 квітня, незважаючи на чисельні клопотання про взяття на поруки громадських діячів та депутатів Київської обласної ради, Печерський суд м. Києва виніс безпрецедентно жорстоке та абсурдне рішення – на час слідства утримувати дівчину в Лук’янівському СІЗО – куди її, мов злочинницю-рецидивістку, поспішно доправили наступного ж дня.

Влада докладає всіх зусиль, аби приректи дівчину на роки позбавлення волі. Це відбувається в країні, де навіть убивці й корупціонери виходять на підписку під час слідства. 

 

Вершина лицемірства влади – суд, збудований на кістках Солом’янського кладовища, обвинувачує Ганну Сінькову в нарузі над могилою

В понеділок, 11 квітня Апеляційний суд м. Києва (на засіданні головував суддя Мороз Ігор Миколайович) залишив у силі антилюдський вирок щодо 20-річної дівчини-політв’язня Ганни Сінькової – на час слідства тримати її в Лук’янівській тюрмі. Незважаючи на очевидну безпідставність тримання Ганни під вартою, суд залишив рішення попередньої інстанції без змін.

В справі немає жодної повістки про виклик Ганни до слідчого – при цьому прокуратура продовжувала стверджувати, що дівчина ухилялася від слідства. В залі суду були особисто присутні депутати-поручителі – два депутати Київської обласної ради та народний депутат Верховної Ради. Це не завадило суддям ставити під сумнів їхнє поручительство.

Апеляційний суд міста Києва розташований у багатоповерхівці за адресою вул. Солом’янська 2-а. Це скандально відома будівля, збудована на території Солом’янського цвинтаря – під час будівництва в середині 90-х кістки з-під фундаменту викидалися на смітник та закопувались екскаватором.

Відомо, що коли багатоповерхівку вже побудували, на крайній вцілілій могилі був хрест із написом «Її закатували фашисти». Коли в будівлю в‘їхав Апеляційний суд, цю могилу знесли і побудували там додатковий в‘їзд для службових машин.

Саме цей суд засудив Ганну Сінькову за «наругу над могилою» - смаження яєчні в столичному «Парку слави».

Братство


Кількість переглядів - 11423
08.04.2011 22:11
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (7)
vita | 19.04.2011 23:12До пса.
вічний вогонь не тільки могила, але й пам"ятник. Частина парку. І ми люди, повинні себе вести відповідно, а не як дана пані. Яка продемонструвала себе гірше мавпи.
Там же ж хлопці молоді поховані. Вони гинули захищаючи нас, і дали нам шанс на життя. Якби не вони, не ясно щоб з нами було.
Читала журнал тої панянки, два слова зліпити докупи не може. Виключно новомодний український суржик. Яка поетеса? З розряду:
Малєнькій мальчік,
сєл на діванчік
ногу поднял
фу навонял?
Мабуть щось таке.
Хай і сидить де їй і місце, бо борони Боже, ще щочь встромить.
А ще розмішило, з інтелігентної сім"ї...
Jozef | 12.04.2011 19:24До Пса.Песику, за комуняку можу й по писку дати.Курва,знайшов
комуняку.Але,як людина не можу зрозуміти ту мистецьку акцію, смажити
яєшню на могилах.Інша річ, як би там був лишень той вогень і вона на
нім смажила яйце. І не було би могил.Бо сам по собі Вічний Вогень,то
всратисі і не жити, а під ним трупи людей не закопано.Лишень рура по
якій газ пре до гори. Хоча я з тобою можу і погодитись.Скоріше всього
її дії виглядають,як дрібне хуліганство і дівці тра було дати з 340
грн.штрафу та й пустити на всі 4 боки.Але ми не знаємо суті,не знаємо
нащо вона то робила?,проти чого там протестувала?,що хтіла тим сказати
Но,курва,"нє тут то било",бо злапали малу.
Пес | 12.04.2011 16:25Йоськові. Арешт Ганни Сінькової - чисто політична справа. Чомусь ніхто навіть не розшукує "наругу" над відомим пам'ятником Шевченкові. На кожному цвинтарі - сотні "наруг" над похованнями. Але "яєчня на вічному вогні" - то не вписується в "нову релігію" Кремля. Ця альтернативна "релігія" називається "Наша Вєлікая Побєда над фашизмом і бандєровцамі" в значенні "Побєда Руского Міра". Тому тут наша влада повинна "подсуєтіться", щоб догодити "сусіду". Хоч і комедійно це все - яка тут "наруга" з тою яєчнею? Шо хтось шось зруйнував, "звьозди" латунні в кольорові метали здав чи обеліск завалив? "Наруга", Йоську, тут притягнута за вуха.... Ду-у-у-уже притягнута. Пес | 12.04.2011 11:22Йозефе, а ти комуняка!!! байт | 11.04.2011 12:27Сучонка на параші - прааально! А старе чмо давно кряка за бабло. Хтось дав старому на памперси. Jozef | 11.04.2011 10:11Якщо юрист за фахом дідусь Левко не розуміє за що до цюпи, поясню,бо
читав кримінальний кодекс.297 стаття передбачає відповідальність за
наругу над могилою або похованням. Судячи з того, що вона смажила
яєшню на вогні,що є часткою компдексу з могил в поховань, то за це її
і взяли
за дупцю.І до чого тут большевики?В могилах поховані насамперед всього
люди-переважно українські хлопці,яких саме большевики
після"звільнення" України кинули практично без зброї у саме Пекло.То
нашо Діду піару?,не соромно?А керівникам інтелігентної панни треба
було б дати зо 25 буків на сраку або не путали гоголь з
моголем.Патрійоти,з клоунськими ковпаками.Ліпше би вже того Ілліча
дотлумили на Бесарабській площі.
Галичанин | 10.04.2011 17:12Файно. Яйцаті братчики на волі, а сестриця без яйок у цюпі.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги