Україну визнали миролюбнішою за США та Росію

Україна посіла 82-е місце у рейтингу наймиролюбніших країн (The Global Peace Index), який розраховує Стокгольмський інститут дослідження проблем світу (SIPRI).

Про це йдеться у щорічному звіті Озброєння, роззброєння і міжнародна безпека, який був представлений у Москві 7 квітня.

Всього у списку 144 держави. Лідером рейтингу і найбільш миролюбною державою визнана Нова Зеландія. Останнє, 144-е місце відведене Іраку.

Росія зайняла 136-е місце, на сходинку нижче розташувався Пакистан, 135-е місце зайняло Зімбабве. США отримали 83-е місце, відразу після України.

Згідно з методологією Інституту дослідження проблем миру, рейтинг складається на основі 23 показників, поділених на три категорії. Перша категорія оцінює перебіг внутрішніх і міжнародних конфліктів, в яких бере участь та або інша країна, наступна категорія відображає соціальну ситуацію і рівень безпеки всередині держави, третя група показників відповідає за мілітаризацію.

Повністю рейтинг миролюбних країн наразі не опублікований. На сайті SIPRI вказано, що звіт буде офіційно представлений 11 квітня.

Окрім рейтингу SIPRI існує також аналогічний індекс організації Vision of Humanity. У 2010 році Україна зайняла у ньому 97 місце зі 149.

 

15


Кількість переглядів - 3018
08.04.2011 12:45
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги