Опілля відпровадило юнаків до війська

6 квітня в приміщенні школи мистецтв ім. Бориса Кудрика відбулися урочисті проводи юнаків до лав Української армії, організовані відділом у справах сім’ї, молоді та спорту і сектором з питань взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації.

 

Юнаки взяли участь в літургії за добру службу в Українському війську, яку відправив декан Рогатинської УГКЦ о. Дмитро Бігун.

 

Отець Дмитро побажав юнакам здоров’я, мудрості та мужності, благословив свяченою водою.. З напутніми словами до призовників звернулись: головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації В. Кіцелюк, заступник комісара Галицько-Рогатинського об’єднаного військового комісаріату К. Яковлєв, член Рогатинської спілки офіцерів Т. Боднарук, голова Спілки ветеранів Афганістану А. Ребій, зав сектором з питань взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Н. Тучак.

 

На добру згадку про урочисті проводи до лав Української армії вручено невеличкі пам’ятні подарунки. Для юнаків організовано святковий концерт силами викладачів та учнів школи мистецтв ім. Бориса Кудрика, вели концертну програму учні Рогатинської СЗОШ №1.


Кількість переглядів - 8652
08.04.2011 22:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ