Двоє прикарпатців вкрали 100 метрів телефонного кабелю

Будь-які вироби з металу, комплектуючі і запчастини до техніки, а також кабельно-провідникова продукція стали об’єктами справжнього нашестя з боку шукачів металобрухту.

 

З початку цього року лише в Івано-Франківській області порушено 91 кримінальну справу за фактами злочинів, пов’язаних з крадіжками предметів з металу. Це на 18 відсотків більше, ніж за три місяці минулого року.

 

Днями в місті Надвірній працівники міліції в ході проведення оперативно-розшукових заходів затримали двох осіб, котрі в селищі Делятині з метою заготівлі металобрухту зрізали близько 100 метрів дроту з повітряної лінії телефонного зв’язку. Хоча злочин було розкрито, що називається, за гарячими слідами, а у 25-річного і 17-річного крадіїв вилучено речові докази, зрозуміло, що підприємству «Укртелеком» довелося відновлювати зв’язок новим кабелем. До слова, аналогічні майнові посягання, пов’язані зі знищенням телефонних ліній, цьогоріч було зареєстровано у трьох селах Калуського району.

 

Певний час ці населені пункти внаслідок варварських крадіжок залишалися без телефонного зв’язку. Аналізуючи ситуацію і з метою профілактики майнових посягань, пов’язаних з крадіжками виробів чи предметів з металу, міліція краю серйозно відпрацьовує сферу обігу металобрухту і діяльність пунктів приймання брухту чорних та кольорових металів.

 

З числа працівників карного розшуку, Державної служби боротьби з економічною злочинністю, підрозділів ДАІ створені мобільні групи, завдання яких виявляти факти незаконної торгівлі металобрухту, перевезення брухту без відповідних документів про його походження, місця збування крадених речей. За наслідками цієї роботи в цьому році на території Івано-Франківщини виявлено і припинено діяльність 14 нелегальних пунктів приймання металобрухту.

 

За матеріалами перевірок порушено 16 кримінальних справ за ознаками вчинення злочинів, передбачених ст.213 Кримінального кодексу України. На нелегальних пунктах міліція виявила майже 11 тонн незаконно заготовленого брухту.

 

Задокументовано також 3 факти порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом на ліцензованих підприємствах по заготівлі та переробці металобрухту.

 

16


Кількість переглядів - 2694
06.04.2011 07:56
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ