Вишиванюк закликає до популяризації мінеральної води

Голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк зустрівся з молодими науковцями та студентами Івано-Франківських вишів.

 

Йшлося про основні проблеми, що також хвилюють обласну владу: активізацію зсувних процесів, питання солевидобутку на Рожнятівщині, йододефіцит, що призводить до зростання кількості захворювань щитовидної залози, реформування у медичній галузі, застосування нанотехнологій для створення нових робочих місць тощо.

 

Михайло Вишиванюк запропонував проводити подібні зустрічі щомісяця.

 

«Приходьте до нас з цікавими пропозиціями та новими ідеями, - запросив голова ОДА. – Нам дуже бракує молодих, ініціативних людей. Ваші програми підтримаємо адміністративно, організаційно та фінансово».

 

Започаткувати процес співпраці влади та ініціативної молоді керівник Прикарпаття порадив проведенням акції з популяризації мінеральної води «Джерело Якова».

 

«Це єдина в Україні йодована вода, - наголосив Михайло Вишиванюк. – Вона стане корисною прикарпатцям. Адже в області спостерігається дефіцит йоду. Найгірша ситуація з цим у Долинському районі».

 

На завершення зустрічі її учасники запланували здійснити разом з головою обласної державної адміністрації виїзд у Богородчани, Старуню та на Рожнятівщину, з тим, аби ознайомитися на місці з тамтешніми проблемами. Зокрема, щодо руйнування старовинної доменної печі на Рожнятівщині.


16


Кількість переглядів - 2458
05.04.2011 11:32
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло