В Івано-Франківську назріває екологічна проблема

В п’ятницю заступник міського голови Микола Саєвич провів нараду з питань загрозливого рівня засміченості русел та берегів річок Бистриця Надвірнянська та Бистриця Солотвинська.

 

На нараді були присутні голови сільських рад, начальник управління житлово-комунального господарства, начальник КП «ДРЕУ» та начальник КП «Муніципальна інспекція з благоустрою».

 

В місті Івано-Франківську останнім часом склалася тривожна і несприятлива екологічна ситуація у зв’язку із засміченістю берегів річок.

 

Сільський голова Микитинців повідомив про те, що вивіз сміття в основному здійснюють з будівельних майданчиків міста. З бюджету с.Микитинці вже витрачено 30 тис. грн. на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ. М. Сіщук відзначив, що створення мобільної групи для виявлення порушників дало б результат. А також висловив прохання щодо патрулювання дільничих, які закріплені за сільськими радами на берегах річок. Атаманчук Л.З . розповіла про проблеми із засміченням кар’єру Угорники-Микитинці. Наголосила, про необхідність звернення до голів кооперативів, про заборону вивозу сміття.

 

За підсумками наради було прийнято рішення залучати до проведення передсвяткових толок студентів училищ, представників громадських організацій, дільничим, які закріплені за територіями сільських рад систематично проводити рейд из членами ДНД на берегах річок та звернутись до депутатів міської ради з пропозицією щодо створення екологічної міліції.


16


Кількість переглядів - 4265
05.04.2011 10:20
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
Taras Parashchuk | 10.10.2014 13:17Хочете мати куточок природи прямо біля свого дому ?

Це дуже просто,

1. Забирайте сміття після відпочинку

2. Залишайте машину на асфальті, не витоптуйте шинами траву
Пройдіться пішки 50метрів до води, це вам тільки на користь.

3. Якщо хтось не виконує попередніх двох правил, зробіть
зауваження.

Шануйте природу, інакше ви будете бачити її тільки на фото.
http://vk.com/if_city_nature

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги