Як Роман Вірастюк жінку міняв (відео)

 

/data/blog/50055/c4391e0899ef895ef2d68c2ec47c9903.jpg

 

17-разовий чемпіон України та чемпіон Європи зі штовхання ядра іванофранківець Роман Вірастюк прожив тиждень під прицілом телекамер з чужою дружиною. У рамках телепрограми «Міняю жінку», яка вийшла в ефір 18 березня, Роман помінявся дружиною з росіянином Олександром. 

 

Зазвичай у телешоу «Міняю жінку» саме жінки покидають свої домівки і на тиждень оселяються у незнайомих сім'ях. Втім, у програмі від 18 березня жінки з чоловіками помінялися ролями. Тому Роман Вірастюк залишив в Івано-Франківську дружину Ірину з сином Іваном та вирушив до Криму.

 

На тиждень Вірастюка у сім'ї замінив росіянин Олександр. А Роман опинився в курортному кримському містечку Міжводне, де його тимчасовою «дружиною» стала 26-річна тренерка з кайтсерфінгу Христина.

 

До речі, дружин-учасників телепередачі постійно супроводжували жінки-режисери. Так, з Христиною режисер ночувала у вагончику, а Романові довелося спати в наметі поруч. Так само з Іриною, дружиною Романа, цілодобово перебувала працівниця телеканалу «1+1», а тимчасовий "чоловік" Олександр жив в іншій кімнаті. Аби раптом до гріха не дійшло?

 

Телепрограму, яка нещодавно вийшла в ефір, знімали ще у серпні минулого року і готували показати 6 грудня до Дня Збройних сил України. Однак через тривожну ситуацію в країні розважальне телешоу довелося перенести на невизначений термін.

 

За кілька днів до зйомок Романові зателефонували режисери «1+1» та запропонували участь у програмі. На роздуми дали одну добу.

 

«Єдине, що нас лякало, - це те, що зйомки починалися 11 серпня. А на 20 серпня ми мали квитки, щоб їхати відпочивати на море. Але зважили всі «за» і «проти» й вирішили погодитися», - розповідає спортсмен.

 

До останнього моменту він не знав, куди їде. Коли знімальна група, відзняла прощання з сім'єю в Івано-Франківську, в Романа забрали мобільний телефон. Разом з режисером він поїхав до Тернополя.

 

«Доїжджали до Тернополя і зупинилися підкачати колеса. Так не встигли на автобус, яким мали їхати далі. Довелося доганяти, і коли я зайшов в автобус, не роздивлявся на таблички, вже потім виявилося, що це був рейс «Тернопіль - Ялта». Сів в автобус і заснув. Пробудився десь за Уманню», - згадує Роман Вірастюк.

 

Зрозумів, що їде в Крим, коли побачив по дорозі ресторан «Приморський», кафе «Крим». Вдосвіта Романа привезли в готель у місто Армянськ. Помилися, поснідали, чоловік нарвав квітів для нової «дружини» - і далі вирушили кудись мікроавтобусом. «Коли їхали, то оминули місце, де я пізніше жив. Проїжджали, і я собі подумав: «От люди кайфово живуть». Їдемо далі і звертаємо в якесь поле. Дивлюся, стоїть огороджений великий кусок поля, купа баранів, якісь бараки, і перше, що спало на думку: мене везуть в татарську сім'ю, де діють мусульманські закони. І я думаю: оце попав, - пригадує спортсмен. - Тут мікроавтобус розвернувся і поїхав назад. Повернув на пляж, і я втішився: байдуже, де я буду, головне, що не пастиму баранів».

 

За кадром

На початку програми сім'ю Вірастюків представили як міцне й стабільне подружжя. Олександра та Христину показали як пару, яка «вирушає за вітром». Вона родом з Санкт-Петербурга, він - з Москви. Пара свідомо відмовилася від цивілізації та мандрує світом, не квапиться узаконювати свої стосунки.

 

Під час зйомок Олександр та Христина жили у курортному містечку Міжводне в Криму, де на літо відкрили школу кайтсерфінгу. Восени минулого року вирушили до Бразилії, а зараз перебувають у Таїланді.

 

Як розповідає Роман, перше, що його вразило, - це реакція Олександри на букет квітів. «У програмі не показали, але вона розплакалася. Їй в житті ніхто квітів не дарував», - каже чоловік.

 


Також, за його словами, не показали, як він наводив порядок у помешканні Христини та Олександра.

 

«Коли я зайшов, весь лінолеум на майданчику був встелений водоростями. Таке враження, що напередодні святкували день Нептуна. Я прибрав, підійшов до столу, а там гора посуду. Перемив стільки, на скільки вистачило води», - каже чоловік.

 

Після того режисери пробували спровокувати Романа, щоб той прокоментував на камери, нібито Христина погана господиня.

 

«Я кажу, не буду нічого поганого говорити. Вона молода дівчинка, у неї в голові спорт, повітря і все. Я їй буду показувати, як це має бути. Якщо захоче, вона це зрозуміє і візьме на озброєння», - розповідає Роман.

 

До речі, за питною водою у Міжводному доводилося їздити за 10 кілометрів.

 

«Вони мають десять 30-літрових бутель, в яких привозять воду. Коли я приїхав, всі бутлі були порожні, було приблизно вісім літрів води. Неприємним сюрпризом стало те, що Сашко не залишив ключів від своєї машини, а я свої йому у Франківську лишив», - згадує Роман.

 

Не сподобався йому й випадок, коли так звані друзі сім'ї змели приготовлену Романом вечерю. «Ми сидимо за порожнім столом. Я питаю: "Це хто?" А вона: "Друзья. У нас так принято». Наступного дня, коли я виконував домашнє завдання, викопав яму під туалет і попросив тих друзів допомогти перенести коробку, а вони відповіли: «Нет времени». А жерти увечері врємя було?» - обурюється Вірастюк. До слова, з трьох завдань, які чоловіки залишали своїм наступникам, Олександр одного не виконав. «Щодня з 12 до 13 години я заходжу в кафе «Галка» поспілкуватися з друзями. Він мав зайти в «Галку» хоча б раз, він цього не зробив. Побоявся, що там багато людей, а він російськомовний. Це було неважке завдання, не те, що ями під туалети копати», - каже Роман Вірастюк.

 

Тим часом за кадром в Івано-Франківську залишився День вишиваної сорочки, який організували друзі Вірастюків.

 

«Олександрові подарували вишивану сорочку, потім у наших знайомих організували "паті" у вишиванках. Було дуже багато красивих моментів, які залишилися за кадром», - каже Роман.

 

Після шоу

Попри те, що Роман чимало в житті подорожував, тимчасова зміна місця проживання дала можливість проаналізувати життя своєї сім'ї. «Хотів подивитися, як живуть інші, і, можливо, щось змінити. Тобто їхав для так званого самоаналізу», - каже він. Однак після передачі усвідомив, що саме так, як живе його сім'я, і треба жити.

 

За словами Романа, його родина підтримує зв'язок з Олександром та Христиною, спілкуються здебільшого в соціальних мережах. Коли передача вийшла в ефір, розповідає спортсмен, у Фейсбуці отримав листа від матері Христини. «Дякую, Романе, за те, що виховував мою дочку. Тому що мене вона не слухає. Може, цей проект хоч трішки відкриє їй очі на Сашу», - йдеться в листі.

 

На думку спортсмена, чоловік Христини її недооцінює. «Я йому кажу: сходи до окуліста. Молода красива дівчина, а ти ніяких кроків не робиш. Ти ніколи в житті їй квіти не дарував», - згадує Вірастюк. Шокував його і кінець зйомок. «Я Ірі подарував квіти, а Христина питається: "Де мої квіти?" Він каже: "Квітів не буде, тому що я тебе більше не люблю". Вона розплакалася, а я хотів дати йому в пику, бо він ідіот. А вона така недоласкана, недолюблена...», - каже Роман.

 

Сам Олександр, як розповідає Роман, до Івано-Франківська їхав, побоюючись «бандерівців». «Його шокувало, що ніхто його не бив за російську мову. Страшно переживав, коли їхали в гори сплавлятися по річці. Казав: там же гуцули є!» - згадує Роман. Звичайно, після поїздки москвич був приємно здивований.

 

Загалом, політичних тем учасники програми «Міняю жінку» уникали. Однак все ж вдалося розвіяти чимало стереотипів.

 

Своєрідним уроком стало телешоу для ще одного учасника програми - сина Вірастюків Івана. Хлопець переймався, що саме покажуть по телевізору. Адже він не дуже добре їздив на роликах, а десь не стримав сльози.

 

Зате це стало для хлопчини стимулом вдосконалити навички. «Ми потім купили ролики, і син три тижні їздив день у день. Зараз стоїть на роликах вже впевнено», - розповідає Роман.

 


Ніхто з членів його сім'ї не старався грати на публіку, запевняє Роман. Навіть під прицілом відеокамер вони жили звичним життям і залишалися самими собою.

 

 

Марія ГАВРИЛЮК, Галицький Кореспондент


31.03.2014 1221 5
Коментарі (5)

думаючий 2014.03.31, 11:13
Уважно передивився весь сюжет і виникла така думка що, насправді задача даної передачі не об'єднання людей, а якраз протилежне. Постараюсь довести, для чого було запрошувати в передачу абсолютно різних людей як ментально, соціально, так і віковому цензі. Зробити з цього шоу ? Підняти рейтинг ? Показати розкіш Галицьких панів у порівнянні з вбогістю мешканців Півдня країни ? Особиста мені пара з Криму сподобалась, відверті та прості щирі люди, так спартанські умови життя, так не прибрано, так немає толком що їсти, але це їх мікросвіт, в якому їм подобається. Зате наші землячки як завжди люблять "пустити пил у очі" у вигляді "пантів" для " приїжджих" типу дивіться які ми тут ґазди, європейський спосіб життя і все таке, ну майже "голуба кров". Багато фальші та гри на публіку. ІХМО.
Тана 2014.03.31, 13:21
До думаючого якщо люди живуть так щодня а не лише коли на камеру, то про який пил іде мова! І різниця між людьми є насправді: ту люди газди і живуть для майбутнього. щоб щось і дітям лишити. А там - живуть одним днем, не задумуючись про завтра. не кажу добре чи погано: кожен обирає собі сам. Але ... якщо зачепило, то ...заздрісно?...
вовчик 2014.03.31, 13:26
так дивився передачу, вірастюк, у мене склалось враження дуже хотів тої дівчини. )))
думаючий до Тано 2014.03.31, 17:12
В останньому реченні ви спитали чи мені заздрісно. Чому заздрити !? і кому з них !? Мені подобається жити в своєму світі, який я створив сам навколо себе, мій світ не зачіпає інтереси навколишніх людей і мені в ньому комфортно. Я категоричний противник совдепівських шаблонів " а шо люди скажуть" і "аби ліпше ніж у сусіда". Мене просто зацікавив месидж який намагається донести ця передача до глядача. Ну а заздрість це участь слабаків та інших невдах і лузерів.
священик 2014.04.07, 00:10
Це відверте публіцтво. Люди хочуть бачити скандал і їм це подають... Більшість проблем постають через брак сім'ї: брак виховання, брак спілкування, брак любові тощо. Чоловік і жінка, дитина не мають прикладу доброї сім'ї, тому потім повторюють те, що бачуть, а часто і те спотворюють.
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1043
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2775
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

962
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1025
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1029 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3077 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

876

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

765

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

369

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1081
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

128
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2327
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1137
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

440
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15059
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7373
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

805
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

369
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

282
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

371
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

646
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1101