Колишній астронавт Аполло закликає владу розповісти правду про прищельців

Колишній астронавт Аполло-14 Едгар Мітчелл, який в 1971 році зробив найдовшу прогулянку по Місяцю, говорить, що інопланетне життя існує, а американський уряд перешкоджає витоку інформації про це.

 

Мітчелл обговорив питання про позаземного життя в Національному прес-клубі у Вашингтоні, після X-конференції - з'їзду дослідників та активістів проблеми НЛО.

 

"Нас відвідували. І зараз настав час зняти заборону на правду щодо присутності інопланетного життя. Я закликаю наш уряд розкрити правду ... і стати частиною загальнопланетного співтовариства, яке в даний час намагається взяти на себе відповідну роль як космічної цивілізації ".

 

Мітчелл говорить про те, що є лише питанням часу момент, коли нам доведеться покинути Землю, і шукати собі нове місце життя. "Сонце буде горіти у відповідності зі своїм терміном, і нам потрібно буде залишити планету, якщо ми хочемо, щоб наш вид вижив. У цей момент людської історії на цій планеті ми повинні почати проводити дослідження за межами нашої планети, а потім і за межами Сонячної системи, щоб з'ясувати нарешті, що ж там насправді відбувається. "

 

Провівши дитинство у Розвеллі, Нью-Мексико, де, як вважають деякі дослідники НЛО в 1947 році сталася аварія позаземного космічного апарату, Мітчелл розповідає, що жителям міста військові наполегливо рекомендували тримати язик за зубами, і не поширюватися про те, що вони знають, і що якщо вони проігнорують цю раду, то їх чекають вкрай неприємні наслідки.

 

Жителі передали йому звіти свідків про позаземні прояви, тому що "не хотіли забирати з собою в могилу свої історії. Вони хотіли передати їх комусь надійному. І якщо в дитинстві я був місцевим, і був на Місяці, вони порахували мене достатньо надійним, щоб прошепотіти мені на вухо свої специфічні історії».

 

Віра Мітчелла в існування прибульців добре документована. У 1998 році В інтерв'ю Times, він сказав, що він «на 90 відсотків упевнений, що багато тисяч невпізнаних літаючих об'єктів, або НЛО, записаних з 1940 року, відносяться до відвідувачів з інших планет".

 

«Кілька інсайдерів знають правду... і тіла досліджують, які були знайдені», розповідав він в інтерв'ю флоридській St Petersburg Times ще в 2004 році.Джерело: mixednews.ru.


Кількість переглядів - 3376
02.04.2011 09:56
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги