На Прикарпатті померла найстарша жінка планети 117-річна Катерина Козак

 

 

 

На 117-му році життя померла найстарша мешканка України Катерина Козак, яка претендувала на звання найстаршої жінки планети.

 

Нагадаємо, Катерині Козак 14 лютого виповнилося 117 років. жінка пережила дві світових війни, часи Австро-Угорської імперії, Західноукраїнської Народної Республіки, другої Речі Посполитої, Радянського Союзу.

 

Вона мешкала у Коломиї біля сина своєї племінниці, мала сім правнуків та дев'ять праправнуків. Найменший Дмитро молодший за неї на сто років.

 

Катерина Козак, вважалася неофіційно найстарішою жінкою план, адже представники Книги рекордів Гіннеса так і не встигли присвоїти їй це звання.

 

Похорон відбудеться 15 березня.


Кількість переглядів - 5715
14.03.2014 12:17
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах

Радислав Петрів
ІНКАУНТЕР з історіями про нас з тобою

26.10.2016 00:29

На «побачення» - ІНКАУНТЕР з історіями про нас з тобою – після трудових буднів  запрошує івано-франківців «Родина Кольпінга на Прикарпатті».

 -       Ну щож, почнемо ... Все в наших руках, і що самі захочемо зробити на побаченні, то і вийде.

Власне такими словами ведучий починає інкаунтер, – своєрідне знайомство. Коротка зустріч,  що покликана допомогти  зрозуміти себе та інших, разом пошукати  рішення своїх повсякденних проблем.

Сучасний мінливий, непередбачуваний, багатозначний й  складний світ, який в 2012 році з легкої руки американського полковника Стефана Гарроса отримав назву світ VUCA, -  змінює й саму людину, спонукаючи її до індивідуалізму, відчуження, постійної й виснажуючої гонитви за успіхом і щастям. Плата за це  – самотність.

Переглядів - 315Коментарів - 0
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло
Цікаво