ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ РАТУШУ ПРИВАТИЗУЮТЬ. ТАМ БУДЕ "МакДОНАЛЬДС"?

В зв’язку з незадовільним виконанням міського бюджету Івано-Франківська сьогодні, 1 КВІТНЯ 2011 року, президія Івано-Франківського міськвиконкому прийняла рішення щодо приватизації міської Ратуші.

 

Вже є кілька комерційних пропозицій потенційних покупців. Зокрема, неназваний інвестор з Венесуели Хуан Педро Гомес пропонує місту бартерну операцію. За Івано-Франківську Ратушу він пропонує унікальну колекцію камінців із давніми зображеннями богів індіанців Венесуели. Ця колекція складається більш ніж із сотні каменів з гравюрами індіанських богів!

 

Міське управління культури за участю головного художника Івано-Франківського облмуздрамтеатру та фахівців кафедри історії ПНУ провело експертизу колекції. За її висновками реалізація колекції на одному з аукціонів у Великій Британів після світової фінансової кризиї дозволить виручити  суму, за яку можна купити цілий пароплав аргентинської буйволятини, яку можна буде переробити на ковбасу в Загвіздянському ковбасному цеху (на дровах).

 

Хуан Педро Гомес планує в Ратуші реалізувати інвестиційний проект ресторану швидкого харчування (типу Мак Дональдса) стравами традиційної венесуельської кухні.

 

Венесуельський бізнесмен також закликає українську владу створити в Івано-Франківській Ратуші вільну економічну зону (ВЕЗ) та дозволити в ній торгівлю легкими наркотиками та галюциногенними грибами. Це дозволить нашій Ратуші стати популярним центром відпочинку не тільки для івано-франківців, а й для гостей міста.

 

11


Кількість переглядів - 8723
01.04.2011 09:20
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
аа | 01.04.2011 10:12це ви всі там хуан педроси гомеси на фіртці. Розводити треба витончено...

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ