На Прикарпатті виявлено понад 60 порушень під час експлуатації котлів

Інспекторами управління Держгірпромнагляду по Івано-Франківській області протягом лютого-березня 2011 року проведено перевірки котелень шкіл, дошкільних та лікувальних закладів щодо дотримання вимог безпеки під час експлуатації котлів.

Ними охоплені Косівська, Коломийська центральні районні лікарні, та навчальні заклади Прикарпаття, зокрема, ЗОШ 1- 111 ступенів (Черченська, Долинська, Помонятська, Рогатинська, Лісний-хлібичин, Гвіздецька, Турківська, Угодницька).

За результатами перевірок виявлено 67 порушень нормативно-правових актів з охорони праці, призупинено експлуатацію 4-х котлів, до адміністративної відповідальності притягнуто 5 посадових осіб, з них - 3-х перших керівника.

У перелічених закладах котли не зареєстровані в органах Держгірпромнагляду, не проведено їх технічного опосвідчення та відсутні паспорти, несправна автоматика їх безпеки, відповідальні особи за утримання у справному стані та безпечну експлуатацію котлів не пройшли навчання і перевірку знань відповідних правил.

Також виявлено котли, які не введені в експлуатацію після реєстрації. У котельнях немає оперативних схем трубопроводів та не ведуться змінні журнали.

 

13


Кількість переглядів - 2667
30.03.2011 20:46
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги