Затримано зловмисників, які обкрадали автівки людей старшого віку

У райцентрі Долині, що на Івано-Франківщині, співробітники місцевого райвідділу міліції затримали двох осіб, які останнім часом «тероризували» власників автомашин крадіжками. Щоразу зловмисники обирали об’єктом скоєння майнового посягання автівки, які у нічний час знаходилися не на автостоянках чи в гаражах, а під будинками. 23-річний та 20-річний крадії шляхом пошкодження замка у дверцятах недорогих легковиків проникали в салони і зазвичай викрадали магнітоли. Вже з’ясовано, що відразу після вчинення чергової крадіжки зловмисники збували крадені речі.

 

Декілька поспіль злочинів, скоєних за однаковим «почерком», дали підстави оперативникам карного розшуку припускати, що в райцентрі з’явилася злочинна група. На певному етапі проведення оперативно-розшукових заходів міліціонери зацікавилися двома особами, яких було зафіксовано при продажу автомагнітоли. Надалі, як повідомив керівник долинської міліції Ігор Баб’юк, оперативники здобули достовірну інформацію про безпосередню причетність цих двох осіб до скоєння цілої низки крадіжок з легковиків. Що характерно, у деяких випадках потерпілі не заявляли в міліцію, бо навіть не знали про факт крадіжки. Йдеться про автовласників старшого віку, котрі не часто використовували автомобіль. До прикладу, позавчора працівники міліції, перевіряючи пояснення затриманих, встановили чоловіка, який два тижні не користувався автомобілем, а коли на пропозицію правоохоронців пішов подивитися машину, то виявив, що з салону викрадено магнітолу. На сьогодні задокументовано близько 15 злочинів, скоєних цим кримінальним дуетом. Прикметно, що один із затриманих молодих людей раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, однак призначене йому покарання з відстрочкою виконання на 2 роки розцінив як індульгенцію на продовження злочинних дій.

 

За скоєння низки злочинів затриманим «світить» ув’язнення на термін від трьох до шести років. Враховуючи, що один із співучасників мав судимість з відстрочкою, цього разу суд, вочевидь, не буде милосердним.

 

 

15


Кількість переглядів - 2580
29.03.2011 21:22
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги